Кутків / Тернопільська вул. Будинок, Продам модульний будинок для встановлення без фундаментів площе...

Тип
Будинок
Тип операції
Продам
площа
36.00/0.00/0.00 кв. м.
Продам модульний будинок для встановлення без фундаментів площею 36 м/кв. Є окрема кімната та кухня. Можна встановити на будь-яку земельну ділянку підключити електрику та воду і одразу жити.

Несучий каркас днища, стін та стелі виготовлені з соснового брусу (сухий струганий). OSBплита 22 мм. для основи під вкладання ламінату. OSBплита 10 мм. для посилення каркасу зовнішіх стін. Підлога утеплена 200 мм. з висотою пирога днища 240мм. Стеля утеплена 200 мм. з висотою пирога 340 мм. Зовнішні стіни утеплені 150 мм., товщина стін 285 мм. Утеплення міжкімнатних стін 100 мм., товщина міжкімнатних стін 135 мм. Зовнішній фасад виготовлено з соснового фальшбрусу та металу. Матеріал даху металопрофіль, водостічна система металічна.

У кімнатах підлога з вологостійкого ламінату. Підлога у санвузлі з керамічної плитки, під поліуретановим лаком. Облицювання внутрішніх стін ОСБ10 та гіпсокартон, поклеєні шпалери. Натяжна стеля.

Душова зона відгороджена гартованим склом, зі змішувачем, лійкою і трапом. Стіни душової зони – керамічна плитка. Встановлено унітаз підвісний,
з інсталяцією. Є умивальник та дзеркало 600х800мм з підсвіткою. Розведено кабелі, щитова з автоматикою, зовнішні та внутрішні світильники, розетки, вимикачі. Вивід силових розеток для підключення електричних обігрівачів у кожній кімнаті. Труби розведено в межах будинку. Запірні крани для усіх споживачів. Бойлер обємом 50 літрів для підігріву води. Примусова витяжна вентиляція у санвузлі та вентканал під монтаж витяжки на кухні.

Також можна за додаткову вартість облаштувати терасу. Телефонуйте покажемо готовий будинок в будь який зручний для Вас час!
19 500 $
Васильєв Ігор Володимирович
Показати номер Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного