Якщо ви є жителем Тернополя, то напевно знаєте, як чудово проводити час поза домом, насолоджуватися красою природи і просто відпочивати душею. Саме тому ми впевнені, що дуже велика частина населення Тернополя не може сидіти в місті в свої законні вихідні, і вибирається на відпочинок в Карпати, які славляться своєю красою далеко за межами України.

Але перш ніж відправиться в гірський похід, кожна людина повинна розуміти, що правильно підібране спорядження - це запорука добре проведених вихідних. Як і будь-який інший туристичний похід, відпочинок в горах віщує не тільки велика кількість позитивних емоцій, а й величезний ризик, який переслідує кожного. Щоб уникнути цього ризику, досить точно знати, що потрібно брати в похід в гори.

Інтернет-магазин 070 - це ваш надійний помічник у підборі правильного спорядження в будь-який похід. Серед величезного асортименту товарів, ви ніколи не знайдете не якісні вироби, тому що ми співпрацюємо тільки з всесвітньо відомими компаніями.

До того ж, вас здивують лояльні ціни і величезна кількість знижок, а простота замовлення не займе багато часу. Що ж ми готові вам запропонувати?

Термоси Стенлі

У сучасному світі величезна кількість різноманітних предметів, які призначені для полегшення нашого життя. Одним з них є термос, який ще не так давно взагалі не використовувався для їжі. Сьогодні ж, багато жителів мегаполісів і просто активні люди, не уявляють життя без цієї термопосуду. Але чи всі термоси однаково хороші? На жаль, не всі, але це не привід засмучуватися передчасно.

Якщо ви маєте намір придбати високоякісне спорядження, то ми знаємо, що вам запропонувати! Термоси Stanley - неповторний зразок американської якості, демократичної ціни і довговічності. Кожен турист в світі знає, що купуючи продукцію від компанії «Стенлі», можна надовго забути про оновлення спорядження, адже використовувати термоси або інші прилади можна століттями.

Досить відвідати наш каталог, підібрати свій варіант і придбати термос «Стенлі» в інтернет-магазині 070. Ваше замовлення буде оброблено протягом кількох хвилин, а товар прибуде в ваші руки через кілька днів. Ви здивуєтеся відмінній якості за таку низьку ціну.

Туристичний рюкзак

Одним з обов'язкових атрибутів походу є рюкзак. Багато хто помилково вважає, що для вилазки на природу може підійти будь-який рюкзак або сумка. Звичайно, якщо ми говоримо про простому пікніку, то це не настільки критичний питання. Але якщо ж мова заходить про гірських походах, то рюкзак просто зобов'язаний бути якісним, довговічним, але головне - містким і зручним. Якщо він буде відповідати цим якостям, то немає сумнівів, що ваш похід пройде гладко і спокійно.

Туристичний рюкзак, як і інше спорядження для походу, можна придбати в нашому інтернет-магазині за саму доступну вартість. Досить перейти за посиланням http://070.com.ua/category/turisticheskie-rykzaki/, і надійний помічник в поході буде завжди поруч з вами. Ми ж в свою чергу зробимо все, щоб наша співпраця була максимально приємним.

Надійний туристичний ліхтарик

Вам би було зручно пробиратися через зарості, дертися по високій траві або лізти на гору, якби в ваших руках був ліхтарик? Ми думаємо, що це дуже нераціональний підхід до справи. Але змінити становище може якісний туристичний ліхтарик, який в силу своєї конструкції кріпиться на голову і не заважає вільному руху, в той же час, повністю висвітлюючи шлях.

Ми готові подарувати вам величезний асортимент вибору якісного світлодіодного освітлення, і для цього варто перейти за посиланням. Ви знайдете повний каталог світодіодних ліхтариків тут - http://070.com.ua/category/fonari/.

Дивіться, вибирайте, замовляйте і вирушайте в похід у всеозброєнні!