Паралельно з основною роботою я займаюся пошиттям суконь, блуз і інших елементів гардеробу. Причому я не просто шию, а ще й декорую речі. І як наслідок, я знаю безліч сайтів, на яких можна придбати заготовки для вишивки та схеми бісером плаття. Бісером сукні почали вишивати не так давно, вірніше не так давно це стало популярним. Але знайти якісний матеріал за доступною ціною не так просто.

Схеми для бісеру на сукні - асортимент і вартість

Сайт «ЕтноБарви» я знайшла випадково, і перше, що привернуло мою увагу - широкий асортимент. Тут можна знайти не просто схеми, а заготовки на певні деталі сукні, що дуже зручно - не потрібно самостійно все вираховувати і підганяти. Після того, як я переглянула весь запропонований товар, я звернула увагу і на інші обіцянки компанії:

  • висока якість;

  • швидка доставка;

  • допомога при виборі матеріалів.

Звичайно, що я перевірила всі особисто і залишилася задоволена результатом.

Оформлення замовлення для покупки схем для бісеру на сукні

По-перше, мені сподобалося, що оформити покупку дуже просто - це не займає і 5 хвилин, якщо Ви, звичайно, точно знаєте, що хочете. Тому що особисто мені було дуже складно визначитися. Ну і після все теж робилося швидко. Товар доставили протягом обіцяних 2-х днів. Переглядаючи отримані речі, я була приємно здивована їх якістю - сьогодні дуже складно знайти такий рівень за такі гроші. Так що якщо Ви шукаєте матеріали для рукоділля - «Етно Барви» саме те, що потрібно!