Вирішили обзавестися нерухомістю в Києві? В такому випадку, варто спочатку ретельно проаналізувати ринок. Пропозицій по місту багато, публікуються вони на різних інтернет-майданчиках. Для того щоб не проглядати всі сайти окремо, ви можете використовувати агрегатор оголошень R24.ua. З його допомогою купівля квартири в Києві пройде простіше і швидше. Сервіс автоматично (через xml-фід) збирає оголошення з тематичних порталів, сайтів агентств нерухомості, online-дощок. Його партнерами є десятки проектів. Це значно оптимізує процес пошуку.

Сайт R24.ua має зручний і зрозумілий інтерфейс. Функціонал сервісу ретельно опрацьований. Користувачі можуть застосовувати фільтри, звірятися з інтерактивною картою, сортувати оголошення, писати замітки і додавати оголошення в обрані. Використовуючи всі можливості сайту, ви зумієте швидко скласти добірку відповідних квартир. Після цього залишається зателефонувати з власником або ріелтором, щоб домовитися про перегляд. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, намагайтеся ретельно продумати графік. Потрібно, щоб ви могли переглянути за пару днів як можна більшу кількість квартир. Зняти житло на цей час теж вийде за допомогою R24.ua. Тут є пропозиції про подобову оренду. До того ж можна бронювати квартири заздалегідь. Найкраще вибирати пропозиції, які супроводжуються фотографіями. Перевірити справжність знімків легко можна через пошук картинок в пошукових системах.

До подобових квартир пред'являється не так багато вимог. Тим не менш, жити на орендованій квартирі ви будете недовго. А ось квартиру для покупки потрібно вибирати дуже ретельно. Навряд чи ви захочете незабаром її міняти. Відразу зверніть увагу на інфраструктуру. Важливо, щоб біля будинку були всі необхідні об'єкти. Навряд чи вам сподобається йти кілька кварталів до банкомату або продуктового магазину.

Якщо ви шукайте квартиру в спальних районах або на околиці, важливо переконатися в якості транспортної розв'язки. Дізнайтеся, в яких напрямках ви зможете виїжджати, за скільки громадський транспорт добирається до центру. Чи потрібні пересадки, щоб доїхати до важливих об'єктів? Все це позначиться на вашому комфорті.

Слід звертати увагу і на такі моменти як вік будівлі, поверх, сторона світла. Згодом на них вплинути ви зможете, тільки змінивши квартиру.

Що стосується стану, то шукати житло з євроремонтом необов'язково. Купівля квартири в хорошому стані і її переоблаштування обійдеться вам дешевше.