Серед неймовірного розмаїття іграшок існують такі, що є найбажанішими серед діток майже кожної країни світу, а конструктори Лего, безперечно, є лідерами таких товарів. Хлопчики із захопленням стежать за пригодами персонажів улюблених мультиплікаційних серіалів – Ніндзяго та Нексо Найтс та грають у рольові ігри, уявляючи себе на місці героя, або відтворюють різні епічні сюжети за допомогою неймовірних наборів конструкторів.

Серія Лего Ніндзяго стане чудовим подарунком для маленького шанувальника цього фільму. Улюблені та вірні друзі - Кай, Коул, Джей, Зейн, Ллойд, Нія та сенсей Ву завжди знаходяться на стороні добра, та захищають територію Ніндзяго від лютих ворогів, яких представляють Гармадон, Скелети, Серпентини, Кам’яна Армія, Ніндроїди, Культисти Анакондрай, Примарна Армія, Небесні Пірати та Вермиліони.

Як позитивні, так і негативні герої забезпечені високотехнологічною технікою та транспортними засобами, а роботи та дракони вимушують затримати дихання від почуттів захвату та захоплення. Зброя героїв також не залишає нікого байдужим – Золота зброя, Нунчаки Блискавок, Коса Землетрусів, Меч Вогню, Посохи Зміїв, Ікла Поглинача, Клинки: Стихій, Часу, нефритові та техно-клинки, та ін.

Такі набори існують як з невеликою кількістю деталей (від 42), так і до масштабних варіантів – 2295 деталей. Невеликі комплекти підійдуть для хлопчиків від 6-8 років, а ті, що більші, - для старших діток.

Якщо Ваша дитина надає перевагу сюжету відомого мультика Лицарі Нексо, то найкращим вибором стане один з багатьох комплектів Лего Нексо Найтс. Клей, Ланс, Аксель, Гарпія, Лорд Спрутогоаркс та ін. персонажі є легко впізнаваними та відповідають екранним образам. За допомогою таких наборів дитина зможе відтворити будь-який сюжет з фільму, або вигадати свій власний. Всі комплекти є сумісними, тому гра не буде знати меж, достатньо зібрати декілька різних коробок з конструкторами.

Ігри з такими конструкторами здійснюють позитивний вплив на розвиток дитини – стимулюють моторику ручок, уяву, координацію рухів, образне мислення та надають первинні конструкторські навички. Висока якість виготовлення з використанням екологічних та гіпоалергенних матеріалів роблять гру безпечною.

Найширший асортимент конструкторів Лего представлений в інтернет-магазині detkamnado.com.ua . Тут на вас чекають набори для хлопчиків та дівчаток, для зовсім маленьких та діток більш старшого віку, з героями улюблених мультфільмів, технікою, супергероями, архітектурними конструкціями та багато інших.

Декілька слів про нас:

Понад три роки існування магазину detkamnado.com.ua діти України мають можливість отримувати такі чудові подарунки, а їх батьки розуміють, що саме тут можна знайти потрібний товар на кожен гаманець та потреби. Оригінальність продукції гарантує безпеку та екологічність іграшок, що є важливою та обов'язковою вимогою до іграшок, які потрапляють до діток.

Зручний та зрозумілий сайт, найкращі пропозиції конструкторів Лего, акції та знижки, а також доставка по Україні – цей магазин дійсно знає, що Вам та Вашим дітлахам потрібно! За лічені хвилини Ви зможете підібрати саме той набір, який зробить щаслививою Вашу дитину.

 

Наші контакти:

м. Дніпро Телефони: (044) 390-29-01 (056) 790-01-59 (067)560-60-85 (050)334-67-07 (063) 842-44-54

Електронна скринька: [email protected]

Сайт: detkamnado.com.ua