Сьогодні все більшою популярністю користуються сенсорні панелі. Їх встановлюють в різноманітні термінали, автомати самообслуговування та кіоски. Адже це дуже зручно. Не потрібно обладнувати певний пристрій додатковими кнопками керування, а дисплей розміщуються досить великий. До того ж, використовуючи потрібну програму, сенсорна панель буде відображати необхідне зображення і всі необхідні кнопки і переходи.

Сенсорні панелі виготовляються по декількох основних технологіях в залежності від необхідних характеристик:

  • проекційно-ємнісні;
  • поверхнево-акустична хвиля;
  • 5-провідний резистивний;
  • інфрачервоні.

Сенсорна панель ThruTouch new

Данна сенсорна панель виготовлена по проекційно-ємнісній технології. Головною перевагою таких екранів https://touch.ua/uk/katalog/sensorni-ekrany-0 є дуже велика чутливість. Сама панель досить крихка. Вона обов’язково встановлюється за захисним склом. Проте встановлена відстань захисним склом не заважає керуванню даною панеллю.

Саме через таку особливість, вказаними сенсорними панелями облаштовуються платіжні термінали та вуличні інформаційні кіоски. Адже, з одного боку сенсорна панель буде досить добре захищена від механічних пошкоджень, пологи, пилу, проте буде працювати в звичайному режимі.

Сенсорні панелі IntelliTouch та SecureTouch

Це сенсорні екрани виготовлені по технології поверхнево-акустична хвиля. Вони, на відміну від попереднього екземпляра, не є крихкими. Данні панелі вже складаються із скла та не потребують додаткового захисту. Вони є більш надійними та довговічними, ніж проекційно-ємнісні панелі, проте не так сильно захищені від води, пилу і інших чинників.

Головними перевагами IntelliTouch та SecureTouch є стабільна і довга робота та високий захист від механічних пошкоджень. У зв’язку з цим, данні панелі встановлюються в банкомати, гральні автомати, пульти операторів і в інших подібних пристроях.

Сенсорна панель AccuTouch

Данна сенсорна панель виготовлена по технології 5-провідний резистивний. Головною особливістю таких екранів є найбільша захищеність та довговічність роботи. Вони не бояться забруднення чи впливу пилу або води. Для таких панелей є неважливим чим відбувається дотик до екрану. Він зреагує навіть на натискання пальцем в рукавиці чи кульковою ручкою. Їх найчастіше використовують в POS-терміналах та різноманітному медичному обладнанні.

Сенсорна панель CarrollTouch

Данна сенсорна панель виготовлена по технології використання інфрачервоних променів. Вони реагують на будь-які предмети, якими відбувається натискання. Найчастіше слугують для домашнього використання. Проте захищенні спеціальним склом дані панелі, використовуються в електронно-довідкових системах та деяких інформаційних кіосках.