Українські сувеніри від folkmart.ua

Одвічне питання - що подарувати начальнику, діловому партнеру, колезі або VIP-клієнта? Ми розповімо, чим порадувати і здивувати одержувача. Дізнайтеся, як правильно вибрати українські сувеніри, якими будуть захоплюватися.

Інколи навіть великі солідні компанії не здатні презентувати щось гідне, обдаровуючи партнерів і клієнтів черговими блокнотами, ручками і календарями. Як правило, це не викликає нічого, крім байдужості: ручки губляться, а щоденники і календарі тихо вмирають в ящиках столу. Тим часом, вибрати хороший бізнес-подарунок дуже просто. Головне правило - він повинен виділитися серед тонн знаків уваги інших людей і організацій і стати незабутнім. Вручайте сувенір, який точно поставлять на видному місті і який побачать багато партнерів, колеги та клієнти одержувача.

Готуємося купити сувенір: правила вибору бізнес-подарунка

У звичайному житті презент повинен відображати смаки і переваги винуватця торжества. Але в світі бізнесу - інші правила. Тут панує ділова етика, і все потрібно робити з урахуванням певних бізнес-принципів. Наприклад, не можна дарувати предмети особистого характеру: одяг, парфуми і т. П. Тому якщо ви планували купити вишиванку закордонному діловому партнерові, краще відмовитися від цієї ідеї. Особливо, якщо ваш колега - британець, адже в його країні особисті подарунки - привілей родичів і друзів, а не бізнес-партнерів.

 

 

Так яким же повинен бути корпоративний подарунок? Статусним. Можна купити сувеніри, які відрізняються оригінальністю, але при цьому не виглядають дуже дешево. Відмовтеся від подарунків з логотипом фірми - це вже неактуально і тільки дратує. Також не варто підносити жартівливі сюрпризи - одержувач може, в кращому разі, не зрозуміти ваш гумор, а в гіршому - образитися.

 

Що подарувати бізнес-партнеру з Європи

Петриківський розпис від folkmart.ua

Європейці відрізняються пунктуальністю і педантичністю. А ще вони не звикли до діловим подарункам. Якщо ви вирішили подарувати що-небудь закордонному колезі, вибирайте відносно недорогу, за європейськими мірками, річ. Як правило, ціна покупки не повинна перевищувати 100 євро або 3000 гривень.

 

Скористайтеся тим, що європейці люблять речі з етнічним відтінком, і купіть українські сувеніри. Наприклад, в інтернет-магазині folkmart.ua зі зручним вибором через сайт і доставкою для економії вашого часу. Колезі-європейцеві обов'язково сподобаються тарілки, писанки і шкатулки на яких знаходиться петриківський розпис. Можна навіть скласти набір з декількох предметів в єдиній стилістиці. А при врученні - розповісти про цінності цього українського народного мистецтва. Незайвим буде згадати, що петриківський розпис входить до списку культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

VIP сувеніри від folkmart.ua

Що подарувати начальнику

В знак поваги і вдячності начальнику прийнято дарувати дорогий подарунок. В цьому випадку, віддайте перевагу VIP-сувенірів, виготовленим з натуральних матеріалів, з використанням напівдорогоцінних каменів і металів. Ексклюзивним подарунком може стати сувенірна булава ручної роботи, інкрустована бісером, або розписна декоративна тарілка авторської роботи. Такі предмети обов'язково сподобаються цінителям розкоші.