Із розвитком ринкових технологій активно зароджувалось чимало сфер діяльності, які почали створювати конкуренцію між собою. Створення реклами для товарів та послуг для залучення клієнтів набуло широкого поширення паралельно із розвитком конкуренції. Реклама, яка б інформувала про новинки на ринку чи окремі переваги, несла інформаційний зміст. Розміщення зовнішньої реклами дало можливість охоплювати увагу прохожих. Із розвитком широкоформатного друку стало реальним розміщення зовнішньої реклами на об’ємних рекламних щитах, які охоплюють широку аудиторію.

Широкоформатний друк – це унікальний винахід двадцятого століття, який дає можливість розміщати об’ємну рекламу, яку можуть переглянути широка аудиторія потенційних клієнтів. Іде широкоформатного друку була реалізована у сімдесятих роках двадцятого століття та надала можливість масового поширення та розміщення реклами на біл-бордах чи лайтпостерах. У силу розвитку технологій методи широкоформатного друку змінювались та вдосконалювались.

Технологія широкоформатного друку

Сьогодні широкої популярності набув широкоформатний друк сольвентними та екосольвентними чорнилами, які призначені для друку банерів для зовнішнього та внутрішнього розміщення. Існує чимало переваг друку сольвентним чорнилом, але в основному його використовують для розміщення зовнішньої реклами. Відтак такі банера стійкі до вигорання на сонці, попадання води і чудово зберігають зображення картинки. В силу відмінного застосування у зовнішні рекламі, сольвентні чорнила не можуть використовуватись для друку інтер’єрних банерів. В такому випадку використовують екосольвентні чорнила, які друкують макети для інтер’єрного розміщення. Макети, надруковані екосольвентним чорнилом, передадуть реальність зображення. Хоча макети, надруковані екосольвентним чорнилом неварто розміщати у зовнішній рекламі, адже чорнила нестійкі до попадання види, а також макети вигорають на сонці, втрачаючи своє зображення.

Матеріал, на якому здійснюють широкоформатний друк, також буває різний та призначений для різного застосування. Адже є різниця між матеріалом, який призначений для розміщення на білбордах та матеріалом, на якому друкують макети для розміщення у лайтпостерах. Такі матеріали розсіюють світло по банеру, якісно освітлюючи його. Якщо заплановано розмістити банер на вікнах, такий матеріанл повинен посвітлюватись, а також існуюють матеріали, на які нанесено темний фон на звороті, для того аби зображення в жодному випадку не просвітлювалось.

Працюючи на ринку більше двадцяти років, компанія «Документ центр «Інтегратор» пропонує широкий спектр послуг в галузі друку. Широкоформаний друк здійснюємо у визначений час та без затримок. Варто обрати формат та матеріал для друку і в скорому часі ми виконаємо замовлення. Компанія працює у кількості трьох офісів, варто обрати ту адресу, яка Вам найзручніша. Компанія «Документ центр «Інтегратор» здійснює широкий спектр послуг, із широкоформаного друку, фотодруку, кольорового друку прошиванню дипломів, ламінуванню та продажі канцелярських товарів. Для замовлення послуги варто обрати її та додати у корзину. Залишіть власні контактні дані і в скорому часі Вам перетелефонує менеджер з продажів та надасть чітку консультацію з приводу виконання замовлення. Для замовлення широкоформатного друку надішліть макет на пошту та очікуйте дзвінка менеджера з продажів, який узгодить час виконання замовлення.