Планування оселі потребує часу та досвіду, адже комфортні рішення у розміщенні меблів завжди додають зручності. Шафи-купе – це саме ті меблі, які розміщають чимало речей та не займають багато місця, додаючи простору та зручності у експлуатації. Розвиток технологій дає можливість реалізувати різнопланові варіанти шафи-купе, які можуть бути корпусними та вмонтованими. Корпусні шафи-купе можуть набувати різної форми та стилю виконання. Найбільш поширеними корпусними шафами-купе є прямі варіанти, які налічують дві або три секції та зручно розміщають одяг та речі.

Корпусні шафи-купе можуть буди кутовими із зовнішнім та внутрішнім кутом розміщення. Кутові шафи-купе розміщають велику кількість речей та одягу, але можуть обмежувати у доступі до усіх секцій. Шафи-купе із внутрішнім кутом розміщення потребують зручного та продуманого планування для того, аби не обмежувати в доступі до закритих ділянок. На противагу шафам-купе із внутрішнім кутом розміщення, шафи із зовнішнім кутом розміщення дають вільний та зручний доступ до усіх ділянок шафи-купе зручно розміщаючи одяг та речі. Особливої уваги заслуговують шафи-купе із овальними та круглими формами, які влучно доповнюють інтер’єр та додають комфорту у використанні.

Історія винаходу шафи-купе

Сама ідея закривання площі ширмою датується часів Наполеона Бонапарта, який провіряючи казарми наказав прибрати об’ємні мундири, які заважали проходу. Відповідно було винайдено варіант розміщення одягу за ширмою, яка і закривала увесь непрезентабельний вигляд та звільняла прохід від зайвих речей. У шістдесятих роках на двадцятого століття вченими із Чікаго було винайдено варіант руху дверної рами по направляючій, що і призводило до відкривання самої шафи-купе. На перших порах виникало чимало проблемних моментів тріскали коліщатка, розхитувалась дверна рама, яка не була зафіксована належним чином , що і призвело до вдосконалення механізму. Виправивши ряд незручностей та вдосконаливши процес відривання дверної рами, шафи-купе набули широкого поширення серед населення. Розміщення зручної шафи-купе стало традицією, яка охопила практично усі сім’ї та набула широкої популярності в Америці. У Європі популярність шафи-купе зросла саме у вісімдесятих роках двадцятого століття, а у дев’яностих шафи-купе розміщали і в українських сім’ях.

Технологія роботи шафи-купе

Іде ковзання дверної рами по направляючій стала основоположною у створенні шафи-купе. Рух дверей в сторони дає простір та зручність у використанні шафи-купе. Існує два види механізму відкривання дверної рами, перший з яких базується на розміщенні коліщат знизу кріплення дверей, а другий метод базується на розміщені механізму відкривання у верхній частині шафи-купе, таким чином двері умовно звисають, а нижні кріплення скеровують рух по направляючій. Перевагою першого варіанту є презентабельне розміщення дверної рами, яка необмежена кріпленнями, відповідно недоліками є значний тиск на коліщатко дверної рами, яке під впливом руту та навантаження швидко зношується. Варіант кріплення дверної рами до верхньої частини шафи-купе є надійнішим, адже двері не чинять жодного тиску на нижнє кріплення, яке лише скеровує напрямок руху. Купити шафу-купе завдання не з простих, адже необхідно знати чимало дрібниць, або ж звернутись до професіоналів своєї справи, які порекомендують надійний та стильний варіант шафи-купе. Працюючи на ринку більше двадцяти років, компанія «Меблі ТОП» пропонує широкий асортимент меблів, на які дає гарантію якісного використання. Купити шафу-купе можна у нас на сайті обравши однойменну категорію та додавши товар у корзину. Бажаємо купити зручну шафу-купе, яка подарує комфорт.