Запірна арматура є одним з видів трубопровідної арматури. Без застосування запірної арматури неможливо уявити роботу навіть звичайного водопроводу, не кажучи про складні трубопроводи у промисловості і на виробництві. До запірної арматури відносять засувки і затвори, клапани, крани, засувки, фітинги, фільтри та інші деталі трубопроводів, докладніше ось сторінка. Запірна арматура, як зрозуміло з назви, служить для припинення потоку рідини/газу в трубопроводі.

Компанія пропонує запірну арматуру для будь-яких типів трубопроводів, в самому широкому асортименті. Вся продукція сертифікована, поставляється від відомих виробників. Кожна одиниця має відповідне маркування (найменування/товарний знак, умовний прохід, умовний тиск, напрям потоку середовища, марку матеріалу корпусу). Елементи запірної арматури можуть бути виготовлені з різних металів, в залежності від типу і призначення виробу – чавуну, легованої, нержавіючої або оцинкованої сталі, кольорових металів.

Магазин пропонує оптом і в роздріб:

  • Засувки і затвори;
  • Крани, вентилі та клапани;
  • Фітинги (трійник, косинець, муфта, хрест, контргайка, барило, зганяння, тощо);
  • Деталі трубопроводів (відвід крутовигнутий, перехід концентричний, заглушка еліптична, трійник перехідний, фланець тощо);
  • Фільтри (магнітно-механічний, сітчастий, самоочисний).

Крім того, ми пропонуємо контрольно-вимірювальні прилади та автоматику – ареометри, гігрометри, індикатори вологості і температури, манометри, термометри. З повним списком пропонованої продукції ви можете ознайомитися тут у відповідних розділах нашого каталогу. Пропонована продукція завжди є в наявності і під замовлення. Більш детальну інформацію про цікавить вас товар ви зможете отримати у наших менеджерів.

Компанія пропонує взаємовигідне співробітництво для представників середнього, малого і великого бізнесу. До переваг співпраці з нашою компанією можна віднести не тільки широкий асортимент продукції і її висока якість, але і доступні ціни. А так само, оперативність обслуговування і самі короткі строки поставок, в будь-яке місто Тульської області, незалежно від обсягів замовлення.

Поставляємо затвори поворотні дискові фланцеві і меж фланцеві, затвори поворотні ручні, затвори поворотні з редуктором і електроприводом. Матеріал корпусу затвора: чавун, сталь нержавіюча сталь. Матеріал диска: чавун, сталь, нержавіюча сталь.