Все частіше власники заміських будинків та дач вибирають для опалення житла піч. Такий метод опалення має багато переваг. Перша перевага – це економно. В черговий раз почувши в новинах про підняття тарифів на газ, переконуєшся, що закупитися достатньою кількістю деревини стане більш вигідним рішенням. Друга – це зручно. В деяких районах країни або не має можливості підключити газ, або це виявиться занадто складною і дорогою процедурою, тому встановити піч стане найбільш оптимальним рішенням. І ще одна перевага – це модно. Багато сучасних камінів мають дуже гарний вигляд. Вони стануть оригінальним дизайнерським доповненням інтер’єру, і до того ж створять неповторну атмосферу домашнього затишку.

Якщо Ви також вирішили обладнати свій будинок піччю, потрібно вибрати ефективний агрегат. Як це зробити?

Для початку потрібно визначитись як часто планується використовувати пристрій. Якщо Ви плануєте обігрівати будинок в якому буваєте нечасто (тобто піч використовуватиметься декілька разів на місяць, або навіть сезон), Вам підійде звичайна маленька металева піч повільного горіння. У таких випадках Вам підійде навіть буржуйка.

Якщо піч призначатиметься для обігріву будинку в якому Ви постійно проживаєте потрібен більш потужний агрегат. В такому випадку ідеальним рішенням буде купить чугунные печи для дома тривалого горіння. Звичайно ж ефективність приладу буде залежати від марки та вибраної моделі. Але ж які загальні переваги такого варіанту опалення?

  • Печі тривалого горіння володіють найвищими показниками КПД серед всіх приладів, працюючих на твердому паливі. Все завдяки особливостям будови і функціонування таких печей. Вони обладнані двома камерами. В першу завантажується паливо і відбувається процес горіння, а в іншу потрапляють продукти згорання і догоряють в ній;
  • З такою піччю Вам вдасться непогано зекономити паливні ресурси. Деревина, яку ви поставили в піч згорає в режимі повільного тління, так як в камеру згорання подається невелика кількість кисню. Такий принцип дозволяє отримати максимум теплової енергії з мінімальної кількості ресурсів.
  • Печі тривалого горіння є універсальними в питаннях вибору палива. Вони можуть функціонувати на дровах, брикетах, навіть на гранулах та пелетах. Є моделі, які функціонують на рідких видах палива.
  • Зручність в користуванні. Такі печі не потрібно часто навантажувати ресурсами. Існують моделі, які достатньо заповнювати паливом один раз на 8-12 годин(!). Ще один плюс – таку піч можна легко переключити з одного режиму в інший. Коли Ви тільки розтопили піч, вона працює в активному режимі, щоб швидко прогріти простір навколо себе. Як тільки в кімнаті стало достатньо тепло, Ви можете перевести піч в режим тління.

Недоліком такої печі є клопітка робота в установці димохідної системи для неї. Вам точно не обійтись без послуг спеціалістів компанії "Ваш Комин". Але установивши такий агрегат в себе вдома, Ви отримаєте комфортний мікроклімат і затишну атмосферу.