Ті, хто хоч раз бував в Тернополі, часто хочуть повернутися сюди ще раз. Це дійсно дуже красиве і цікаве місто, з оригінальною архітектурою і безліччю пам'яток. Якщо ви плануєте відвідати його, варто заздалегідь продумати всі нюанси подорожі – спланувати маршрут, підшукати житло. Хорошим варіантом стане подобова оренда. Тим більше що ви можете  подивитися та орендувати заздалегідь квартири подобово у Тернополі на порталі Doba. Це великий і детальний каталог, де ви легко зможете підібрати потрібний вам варіант житла, відповідно до своїх вимог щодо розташування і рівня комфорту.

З точки зору комфортабельності всі квартири, що здаються в добову оренду, можуть бути розділені на різні типи (по аналогії з готельними номерами). Розглянемо їх більш детально:

1)     Подобові квартири економ-класу. Найбільш популярний варіант, що поєднує в собі невисоку ціну оренди з гарною якістю квартири. Такі квартири подобово – найкращий варіант для туристів, людей які відправляються у відрядження, яким потрібно просто десь заночувати протягом одного або декількох днів.

2)     Звичайні квартири щодобово. Рівень таких квартир можна порівняти з тризірковим готелем. Обов'язковий косметичний ремонт, є мінімальний комплект меблів. Як правило, присутня мікрохвильова піч, пральна і посудомийна машина, телевізор, інтернет-підключення. Відмінний варіант для людей із середнім достатком, які планують проводити певний час у даному приміщенні.

3)      Квартири подобово бізнес-класу. Можна порівняти з чотиризірковим готелем. У квартирах, як правило, виконаний євроремонт, а самі приміщення обставлені в певному стилі. Дуже часто такі добові квартири використовуються для різноманітних переговорів і ділових зустрічей, оскільки вирішувати ділові питання в домашній обстановці значно комфортніше. В таких квартирах присутня необхідна побутова техніка, сантехніка, є підключення до Інтернету.

4)     Елітні квартири щодобово. Відповідають рівню п'ятизіркового готелю. Важливу роль відіграє не тільки квартира, але навіть і вид з вікна. Традиційно, до цього типу квартир відносяться ті, які розташовуються в центрі міста, поруч з важливими місцями або пам'ятками. У квартирах присутня різна побутова техніка, виконаний євроремонт, в під'їзді передбачена служба охорони та відеоспостереження.

Зрозуміло, такий поділ на типи в істотному ступені умовний – сьогодні вибір подобових квартир, що надаються в  Тернополі, дуже великий, і у вас завжди є можливість прицінитися і підібрати ідеальний варіант за вартістю, місцем розташування, затишку і комфортності.