Весільні клопоти - приємне і копітке заняття. Вибрати наряди, продумати тематику, визначитися з шоу-програмою - мінімальний перелік турбот. Багато хто задається питанням: «Де провести торжество?» Виїзний фуршет на природі, заміський палац, водна прогулянка припускають теплу пору року, хорошу погоду, а домашнє свято - справа клопітка. Тому, більшість молодят вважають за краще ресторан-готель у Львові. Як правильно вибрати місце проведення банкету?

Від грамотної організації банкету на весіллі залежить не тільки настрій молодят і гостей, а й атмосфера свята в цілому. Які переваги вибору:

1) Примхи погоди не зможуть внести свої корективи. Ви і запрошені будете насолоджуватися весіллям, не бігаючи в пошуках парасольок або теплих пледів.

2) Відпадає потреба в довгих пошуках підходящої кайтерінговой компанії. Значить, мінус хвилювання про свіжість продуктів, як напоїв, особливо, в жарку пору року.

3) Затишне, закрите приміщення обраного ресторанчика допоможе створити приємну обстановку на протязі всієї церемонії.

4) Відсутність сторонніх попередить можливі непорозуміння і конфлікти.

Щоб охопити всі питання, складіть попередньо план дій:

 

Яка кількість запрошених буде присутній на весіллі?

Чи буде виїзна реєстрація шлюбу?

Підрахуйте весільний бюджет.

Попередньо обговоріть з коханим стиль весілля.

Продумайте, який ресторан ви хотіли б вибрати.

У світ сучасних технологій знайти додаткову інформацію про вподобаний ресторан не складе труднощів. Підключіть до процесу друзів, знайомих, рідних. Тематичні журнали, офіційні сторінки ресторанів в мережі, соціальні мережі, «сарафанне радіо» - послужать добру службу. Щоб вибрати заочно заклад, ознайомтеся з відгуками клієнтів, звертаючи увагу як на позитивні, так і негативні коментарі. Перегляньте фото, представлені в буклеті або на сайті.

Містка зручна парковка недалеко від закладу - обов'язкова умова. Частина запрошених віддасть перевагу приїхати на власних авто, тому, з'ясуйте заздалегідь, чи є стоянка або паркінг на території ресторану. Зручність під'їзних шляхів грає також важливу роль. З'ясуйте, чи зможе весільний кортеж вільно потрапити до закладу.

Машини служби таксі, які знадобляться певній кількості гостей весілля, на деякий час повинні мати можливість одночасно під'їхати до потрібного місця. Дізнайтеся, наскільки «хороша» дорога від стоянки, щоб елегантно одягнені гості, ошатні наречений з нареченою безпечно і безперешкодно - без бруду, вивихнутих ніг і зламаних каблуків - потрапили в банкетний зал закладу.