Для професійних рибаків, а також для любителів, не секрет, що ловити рибу зручніше і ефективніше, маючи для цього спеціальні пристосування - приманки. Важливо правильно підібрати тип приманки для тієї чи іншої риби - в залежності від її виду, від пори року, від типу водойми і багатьох інших чинників, варто віддати перевагу певному типу приманки.

Sl-remix

Одним з найпопулярніших типів приманки є Sl-remix, замовити яку ви можете за посиланням https://fish-out.com.ua/bait-breath-silikon-sl-remix-3-5-ur156/. Це спеціалізований магазин для спінінгістів, створений спініннгістамі - людьми, які не просто торгують різними пристосуваннями для риболовлі, а й дуже люблять свою справу.

Sl-remix має унікальну будову з силікону, приманка схожа на невеликі ракоподібні і імітує навіть рух креветки. На неї реагують не тільки агресивні види риби, але і менш активні особи. Приманка не відлякує рибу. Навпаки, привертає і приманює до себе. Є кілька типів забарвлень Sl-remix, одним з популярних в Україні є модель ur29.

Переваги магазину

Вирішивши придбати приманки або інші пристосування для риболовлі в даному інтернет-магазині, ви прийміте вірне рішення. Тут не тільки великий асортимент різних товарів для спінінгістів, а й маса інших переваг:

  • доступні ціни - нижче, ніж у більшості конкурентів;
  • висока якість товару - магазин співпрацює з перевіреними брендами;
  • досвідчені консультанти - ви отримаєте максимально розгорнуті відповіді на будь-які питання, пов'язані з риболовлею і асортиментом магазину;
  • швидка обробка замовлень - вам не доведеться довго чекати доставки;
  • доставка по всій території України, в тому числі і в місто Тернопіль;
  • можливість оплатити товар при отриманні.

Також ви можете самостійно забрати замовлення в магазині, який знаходиться за адресою: вулиця Йорданська, 6 в місті Київ.