У мережі Інтернет часто можна побачити статті на тему просування сайту, в яких розповідається про те, що підвищити позиції web-ресурсу в пошуковій видачі можна за допомогою текстів. Але чи так це насправді? Щоб розібратися в цьому питанні, розглянемо більш детально всі аспекти процесу популяризації за допомогою статей.

Головні переваги просування сайту за допомогою статей

Вартість просування за допомогою статей

Перший параметр, який слід розглянути, - це вартість даного процесу. Як показує практика, просування сайту за допомогою статей є досить дорогим процесом, проте подібну думку можна сформувати лише при першому погляді.

У разі необхідності, витрати на даний метод популяризації комерційного web-ресурсу можна знизити за рахунок відмови від послуг копірайтерів та самостійного написання текстів. Цей метод особливо актуальний у разі, якщо бюджет дуже обмежений. У деяких випадках при обмеженому бюджеті власники бізнесу закуповують тимчасові посилання, які набагато дешевше статей. Однак у цьому випадку варто розуміти, що подібне посилання працює рівно до того моменту, поки за її існування платить замовник. Як тільки кошти закінчуються подібний інструмент перестає залучати клієнтів і приносити користь, що не можна сказати про статті.

Сплативши лише один раз за статтю або витративши на неї власний час, підприємець зможе отримати посилання, яка буде на постійній основі приносити йому користь. Однак для цього необхідно, щоб розміщений текст був не просто цікавий читачам, а й унікальний.

Від чого залежить ефективність розкрутки сайту за допомогою статей

На ефективність просування комерційного web-ресурсу за допомогою текстів впливає обрана тематика статті, яка повинна відповідати сайту, на якому вона розміщується. Це пов'язано з тим, що в останні кілька років пошукові боти при наданні сайтів у пошуковій видачі крім аналізу ключів проводять перевірку статей і посилань, розміщених на сайті, на відповідність тематиці. Так, якщо на ресурсі розміщено посилання або текст, що не відповідають його початкової тематиці, робот не буде виставляти їх серед результатів пошукової видачі.

Важливо, щоб кожен текст сайту містив у собі кілька ключових фраз. Що відповідають запитам користувачів. При цьому головне, щоб ключі гармонійно поєднувалися з текстовою складовою і були читабельними, так як стаття пишеться не тільки для робота, але і для потенційних клієнтів, для яких більше значення має зміст, а не ключі.

Висновок

Просування сайту за допомогою статей є дуже складним і працемістким процесом, який, в кінцевому підсумку, виявляється одним з найдешевших методів просування сайту. Більш того, він забезпечує стабільне зростання популярності сайту та зберігає цей ефект протягом тривалого часу.

Замовити якісне просування комерційного web-ресурсу за допомогою текстів можна на сайті https://istec.com.ua.