Спочатку слід звернути увагу на те, що купувати житло під оренду найкраще на вторинному ринку нерухомості. Новобудова потребує чимало часу для завершення будівництва (а це втрачений поточний прибуток), а ще більше грошових «вливань», які навряд чи швидко окупляться. Вторинний ринок досить «багатий» на різні варіанти квартир. При цьому, вибравши оптимальний варіант, ви можете в короткі терміни перейти до отримання прибутку.
Найцікавіший варіант для мегаполісу - це купівля недорогих або дешевих одно- або двокімнатних квартир, розташованих поруч з метро, залізничним вокзалом та / або автовокзалом, бажано недалеко від центрального ринку або в центральних частинах міста з гарною інфраструктурою.
Під інфраструктурою тут слід розуміти: наявність і близькість шкіл, дитячих садків, транспортну інфраструктуру (близькість міського транспорту, зупинок маршрутних таксі, автобусів, тролейбусів, трамваїв) і торгово-комерційну інфраструктуру (наявність торгових комплексів, ринків, супермаркетів, стадіонів, басейнів, спортивних клубів, інших оздоровчих закладів).
Щодо хорошої екології, близькості водойм, наявності парків, місць для парковок та автостоянок буде тільки збільшувати привабливість купівлі. Усе вищезгадане, безумовно, буде безпосередньо впливати на ціну оренди.
Купивши квартиру у вигідному місці з хорошою інфраструктурою, можна зробити не дорогий косметичний ремонт (побілити стелі, поклеїти шпалери, покласти лінолеум і / або ламінат), придбати недорогі, але досить міцні меблі (диван, шафу, стіл, стільці) і побутову техніку (пральну машину-автомат, холодильник і телевізор), провести кабельне телебачення та Інтернет. І все, квартира буде готова до здачі в оренду.
Якщо розглядати придбання квартири не в економ-сегменті, а в сегменті бізнес-класу, то тут вже господареві потрібно подбати та «викласти» «кругленьку» суму на житло. По-перше, купівля квартири в старому типовому будинку та ще з брудним під'їздом навряд чи підійде покупцеві відповідного рівня.
Орендар буде пред'являти підвищені вимоги до стану меблів, і до стану побутової техніки. Він обов'язково зверне увагу на якість стін у кімнатах, кухонних меблів, якості та стану кухонної печі, кухонної витяжки, кондиціонера, посудомийної машини. Не допускається в даному випадку встановлення дешевої сантехніки (бойлера, унітазу, душової кабіни, неякісних змішувачів у кухні та ванній кімнаті).
Можливо, квартиронаймач захоче додатково мати відеодомофон, сигналізацію, в окремих випадках - якісний фільтр для очищення води. Наявність доступу до швидкісного Інтернету, шафи-купе, достатньої кількості спальних місць (стільців), сучасні пластикові вікна та утеплені балкон - це елементарні та обов'язкові опції для житла бізнес-класу.
Квартири рівня «еліт», «преміум» - сегмента повинні бути розташовані в найпрестижніших районах або в центрі міста. Перевага буде надаватися квартирам із цілодобовою охороною та підземним гаражем. Вимоги прискіпливих клієнтів до інфраструктури, розташуванню і станом таких квартир, якості ремонту будуть дуже високими, якщо інвестор планує отримувати високий рівень прибутку з оренди такої категорії житла.
Повні консультації про купівлю житла ви можете отримати у наших фахівців агенції нерухомості «Вісон» за телефонувавши або на офіційному сайті https://vison.com.ua