Екскурсійні автобусні тури зі львова на вихідні по Європі існують вже багато років, їх маршрути різноманітні і добре опрацьовані. Проте, багато хто до цих пір або не знають про такий формат подорожей, або ніяк не можуть на нього зважитися. Як вибрати автобусний тур по Європі чому все-таки варто в нього відправитися?

Що таке автобусний тур і чому варто в нього відправитися

Автобусний тур найчастіше не чисто "автобусний", він поєднує в собі кілька видів транспорту: автобус, поїзд, пором, літак. Це робиться, по-перше, для того, щоб дорога була якомога коротшою і комфортною, а, по-друге, для того, щоб туристи з різних міст і навіть країн могли приєднатися до маршруту.

Проте, більшу частину подорожі доводиться перемішатися все ж саме на автобусі. Звичайно, основний транспорт - це не старі і пошарпані "Ікаруси", а комфортабельні туристичні автобуси, відповідні певним параметрам: вони обов'язково повинні бути оснащені кондиціонером, біотуалетом і раковиною, зручними кріслами з достатнім кутом відхилення, полками, а часто також кава-машиною і ПК на кожному посадковому місці.

Мабуть, головним плюсом автобусного екскурсійного туру можна назвати його насиченість. Всі тури організовані таким чином, щоб відвідати якомога більше цікавих місць: за тиждень можна побувати в 5 різних країнах! Крім того, не потрібно самостійно продумувати маршрут, можна вибрати один з тих, що пропонують агентства, або навіть замовити особистий.

Плюсом буде також і те, що протягом всієї подорожі групу супроводжує гід, який організовує не тільки екскурсійну програму, а й координує туристів і в усьому їм допомагає. Насправді, відпочити в такій поїздці не дуже вийде, зате скільки буде вражень, особливо, якщо врахувати те, що у подорожуючих буде можливість спостерігати за тим, як змінюються пейзажі, міста і країни.