Популярність мікрофінансових організацій стрімко зростає. Це пов'язано із зручністю даного сервісу. Отримати кредит в МФО може практично кожна людина, у якої  є доступ в Інтернет і активна банківська карта. Багато компаній працюють цілодобово і переводять кошти буквально за кілька хвилин. До того ж вдається знайти організації з досить лояльними умовами – позики видаються пенсіонерам, студентам, безробітним, людям з поганою кредитною історією.

Як швидко знайти кращу пропозицію від МФО?

Користуйтеся аналітичними сервісами порівняння. Таким є online-платформа Credit-10. Принцип її роботи досить простий. На сайті зібрана інформація про всі популярні МФО. Так, за посиланням https://credit-10.com/ua-ua/creditplus-osobystyi-kabinet/ можна дізнатися всі необхідні відомості про сервіс «Кредит Плюс». Пропозиція вас не влаштувала з яких-небудь причин? В цьому випадку переходите в рубрику «Мікрокредити» і продовжуйте шукати оптимальний варіант. Якщо ж все влаштовує – слід натиснути кнопку «Отримати кредит» або «Вхід в особистий кабінет» (якщо ви є постійним клієнтом). Система  перенаправить на сайт мікрофінансової компанії. Сам сервіс позики не видає.

Зверніть увагу, що Credit-10 збирає інформацію не тільки по МФО. Тут можна порівнювати пропозиції від банків. Однак далеко не всі фінансові установи цього типу видають гроші онлайн. До того ж деякі досить строго підходять до розгляду запитів.

Як правильно вибирати МФО?

Дані про всі компанії подаються в зручній таблиці. Тут можна порівнювати ключові моменти і сортувати пропозиції за різними ознаками. Для того щоб дізнатися про компанію докладніше, потрібно натиснути на неї. Ви потрапите на сторінку з більш детальною інформацією.

При виборі мікрофінансової компанії потрібно перевірити кілька моментів. Ключовий, зрозуміло, ставка. Зазвичай МФО вказують відсотки, які нараховуються щодоби. Адекватною вважається ставка до 2%. MyCredit пропонує кредити від 0,0% до 1,6% в день - дізнатися докладніше можна за посиланням https://credit-10.com/ua-ua/mycredit-osobystyi-kabinet/.

Хто може розраховувати на безвідсоткові кредити? Більшість компаній видає їх новим клієнтам. Зазвичай це позики під 0,01% на добу. Однак краще відразу уточнити цей момент у менеджера. Також варто дізнатися, діють такі умови весь період або тільки перші кілька днів.

Обов'язково перевіряйте при виборі МФО, чи можна пролонгувати кредит. Це потрібно, щоб уникнути нарахування штрафної пені.