Україна, як і весь світ, перебуває в складних економічних умовах. Тому придбання нового автомобіля не кожному українцеві по кишені. Придбання автівки з прогігом за кордоном може стати вдалим рішенням для громадян країни.

Пригон вживаних автомобілів в Україну

Закордонні автомобілі з пробігом мають сучасну комплектацію (клімат-контроль, підсилювач керма, підіймачі скла тощо) та гарний технічний стан. Придбання їх обходиться дешевше, ніж покупка авто аналогічних моделей на українському авторинку. Серед переваг, що надає вітчизняним споживачам пригон авто з-за кордону слід виділити:
- доступну вартість;
- широкий асортимент сучасних моделей авто (автовласники розвинених країн вважають за краще придбати новий автомобіль замість пошкодженого, ніж займатися ремонтом, бо послуги автосервісів досить дорогі);
- хороший стан ходової частини траспортних засобів, що забезпечується гарними дорогами та використанням якісного палива;
- гарний загальний авто (іноземні автовласники відповідально ставляться до необхідних профілактичних заходів, вчасно відвідуючи автосервіс, для збереження справного стану транспортного засобу).
Пригон авто з-за кордону гарантує реальні показники пробігу. Коригування показників у бік зменшення пробігу тягне за собою кримінальну відповідальність.

Вживані автомобілі з Америки

Інтернет-сервіс VARTA.UA допоможе знайти надійних виконавців, які досить оперативно забезпечують пригон авто з США. Придбання вживаних авто у США або Канаді надає покупцям істотні переваги:
- автомобілі мають комплектацію, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку в дорозі;
- чесні показники пробігу;
- наявність широкого асортименту сучасних моделей авто.
Особливо високий попит існує на автомобілі брендів Kia, Renault, Hyundai, на які поширюється пільгова ставка акцизу. На придбання пристойного автомобіля у США треба витратити від 15 тисяч доларів. На процес доставлення потрібно до 4-х місяців. Послуга «ремонт під ключ» гарантує доставлення клієнту повністю справного транспортного засобу.

90% продажів вживаних автомобілів у США відбувається на аукціонах, бо придбання авто у власника обходиться значно дорожче. Найбільшу популярність мають аукціони Copart, Manheim, IAAI. Найчастіше на аукціон виставляють автомобілі страхові компанії, це можуть бути авто після ДТП, списані та конфісковані банками транспортні засоби. На торгах реалізується до кількох тисяч авто на протязі одного дня. Наявність такого великого обороту сприяє суттєвому зниженню цін. Вони можуть бути на 60% нижчими від середньоринкових показників. 
Виконавці, представлені на сервісі VARTA.UA, зможуть підібрати транспортні засоби для українців за найбільш вигідними цінами. Розмитнення авто з Америки стане покупцеві в суму до 3-х тисяч доларів. У вартості послуг виконавців сервісу VARTA.UA враховується покупка авто, доставлення, оформлення документів, ремонтні витрати.