Чи є безкоштовні дзвінки для клієнтів? Так, подібна можливість існує. Будь-який бізнес може встановити номер 0800, на який клієнти телефонуватимуть із задоволенням, адже це безкоштовно. Така послуга значно підвищує потік замовлень компанії, що надходять телефоном. То чому б не скористатися нею і таким чином збільшити прибуток бізнесу?

Експерти Київстар розповіли редакції 0352.ua, як працює безкоштовний номер на підприємця та як підключити його у власному офісі. Про це та інші тонкощі використання 0800 читайте далі у матеріалі.

У чому перевага номера 0800

Телефонна лінія 0-800-30Х-ХХХ, функціонування якої забезпечує оператор Київстар, підходить для дзвінків зі стаціонарних і мобільних телефонів. Крім того, подібний бізнес-контакт має більше переваг у порівнянні зі звичайним мобільним номером:

  • Немає прив’язки до місцевості. Деяких абонентів лякає код іншого міста, тому вони не наважуються зателефонувати. Користувачі гадають, що з балансу «піде» значна сума коштів. Номер з позначкою «Дзвінки безкоштовні» привабливіший для клієнта. Компанії це також зручно, особливо коли філії та представництва знаходяться у різних містах, але мають однаковий номер.
  • Немає значення, яким оператором користується абонент, адже дзвінки для нього безкоштовні.
  • За допомогою Віртуальної АТС, телефонна лінія працює за графіком – можна встановити робочі та неробочі години для розмов, чи увімкнути цілодобове приймання дзвінків.
  • Встановлення окремого номера на період акцій, розпродажу, опитувань, аби не перевантажувати основну телефонну лінію компанії. До того ж, у безкоштовному опитуванні респонденти приймають участь охочіше.
  • Голосові консультації та розмова з оператором краще сприймаються клієнтом, ніж листування у чаті. Це дозволяє правильно та швидко вирішити будь-яке питання.
  • Підвищується престиж компанії (за відгуками клієнтів).

Для покращення сервісу, за допомогою Віртуальної АТС, розмови можуть бути записані. А під час з’єднання клієнта вітатиме автовідповідач. Зазвичай такий номер багатоканальний. Коли три клієнти будуть телефонувати одночасно, виклик надійде до різних консультантів. До речі, номер не потрібно змінювати у разі переїзду до іншого офісу: контакт фіксується за конкретним власником, а не адресою.

Як здійснюється тарифікація

Якщо це безкоштовно для клієнта, то хто сплачує рахунки? По-перше, для власника підключення платне та складає 606 гривень. Адже кількість номерів обмежена. По-друге, плата стягується з власника за кількість розмов із розрахунку 0,48 грн/хв. Але це чудова інвестиція для бізнесу, оскільки кожен дзвінок може приносити замовлення.

Що потрібно для підключення

Послуга доступна для юридичних осіб та фопів, також номер 0800 можуть підключити приватні нотаріуси, виконавці, адвокати. Повний перелік необхідних документів розміщено на сайті kyivstar.ua.