Здорово для хребта, зручно і, звичайно, що дитині подобається. Це три найважливіші вимоги, за якими батьки зазвичай обирають рюкзак для дитини на Канцмайстер. Якщо ви хочемо знайти дійсно якісний рюкзак, який не лише буде не шкодитиме хребту, але і послужить не один навчальний рік, то повинні враховувати багато критеріїв при виборі.

Ідеально підібрані шкільні рюкзаки піклуються про хребет дитини. Якщо портфель добре прилягає до спини, його зручно носити навіть із великою кількістю зошитів та книжок. Яким ще критеріям повинні відповідати шкільні рюкзаки?

Жорстка спинка - спортивні та туристичні рюкзаки, які у більшості випадків не мають спеціалізованої спинки для дітей, не слід вибирати до школи. Шкільні портфелі будуть хорошим вибором для дітей, які відвідують початкову та середню школу. Це спеціалізовані рюкзаки, призначені для цих вікових груп. Вони мають анатомічну форму спини та плечових ремінців.

Вага 1200 або 1400 грам - вага шкільного рюкзака не може перевищувати 10-15% від ваги самої дитини. Тому спробуйте обрати легку модель. До недавнього часу вимагалося, щоб шкільний рюкзак важив до 1200 грам, а портфель для трохи старших людей - 1400 грам. Наразі такий стандарт більше не потрібен, але деякі рюкзаки відповідають йому.

Добре помітні світловідбиваючі елементи - уявіть, що світловідбиваючі елементи збільшують видимість пішоходів для водіїв в темну пору доби вдесятеро. Ось чому чіткі, великі світловідбиваючі елементи в шкільних рюкзаках настільки важливі. Завдяки їх використанню дитину стане видно навіть у поганих погодних умовах.

Сертифікат, що підтверджує функціональність та якість - варто поцікавитися під час покупки, чи підлягав рюкзак незалежному тестуванню. Виробник може переконатись у високій завантаженості та відмінній якості матеріалів, але підтвердити це зможуть лише незалежні тести. Сертифікати та тести засвідчать, що рюкзак відповідає найважливішим вимогам безпеки і жодним чином не загрожує здоров’ю дитини.

Правильна кількість відділень, кишень - молодіжний та шкільний рюкзак повинен мати багато місця всередині. Додатковою перевагою будуть:

  • зовнішня кишеня для пляшок,
  • посилене і товсте дно,
  • зручна і широка ручка для перенесення рюкзака в руках.

Дизайн рюкзака - це найперше, на що школярі звертають увагу при виборі рюкзака. Колір та дизайн важливі, але, безумовно, не найважливіші. Шкільний рюкзак з улюбленим персонажем мультфільму, класний на момент придбання, але може набриднути дуже швидко.

Дотримуючись описаних вище порад, ви неодмінно оберете правильний шкільний рюкзак. Вдало підібраний портфель для школяра повинен не тільки виглядати приємно, але, перш за все, бути правильно пристосований до учня, функціональний і як мінімум не шкідливий для хребта дитини.