У гардеробі сучасної жінки можна знайти велику кількість одягу, серед якого обов’язково будуть джинси. Це досить зручна та практична річ, яка сьогодні є у кожної людини. Але жінка у своєму житті зустрічається з таким періодом, коли стає вагітною, і ті речі, які вона одягала раніше, вже їй не підходять. Досить часто, розглядаючи одяг для вагітних, ми звертаємо увагу на те, що тепер є необхідність відмовитися від джинсів. Але, як показує практика, нині є вихід із ситуації, так як на сьогоднішній день в магазинах пропонується широкий вибір джинсів для вагітних жінок. Головне, потрібно максимально правильно підібрати модель.

Джинси для вагітних: які моделі пропонують в магазинах?

Нині в різних інтернет-магазинах та звичайних крамницях є можливість придбати джинси для вагітних жінок, так як сучасні дизайнери розробили ті моделі, які будуть максимально комфортними та зручними. Серед них варто звернути увагу на наступні моделі:

 • без еластичної вставки – у представленої моделі джинсів використовується особливий покрій. Задня частина має досить високу талію. Передня частина навпаки досить занижена для того, щоб не викликати дискомфорт на рівні живота. У тому випадку, якщо живіт буде збільшуватися, це не буде викликати неприємного відчуття у жінки. Найбільш актуальною представлена модель є на 6-7 місяці вагітності;
 • із еластичною вставкою, яка розміщується під животом – вибираючи одяг для вагітних Тернопіль, представлена модель буде дуже схожа на попередній варіант джинсів. Ключова відмінність полягаю в тому, що у представленого виду є досить широка еластична вставка у вигляді поясу, яка проходить безпосередньо під лінією живота. По мірі того, як буде збільшуватися розмір живота, буде розтягуватися в сам пояс. Його особливість полягає в тому, що він повністю повторює контур фігури, а також його можна одягати після вагітності;
 • з еластичним поясом, який має середню посадку – найбільш оптимальний варіант, який можна носити протягом всього періоду вагітності. Такий пояс на джинсах буде доходити тільки до середини живота, а також паралельно буде виступати чудовим бандажним елементом;
 • з еластичною вставкою і високою посадкою – особливість таких джинсів полягає в тому, що вони повністю закривають живіт. Такі моделі актуальні для холодного періоду року, а також на пізньому періоді вагітності.
 • Тому, якщо є необхідність придбати джинси для вагітних,  в першу чергу потрібно підібрати найбільш підходящу модель для конкретного випадку, і лише після цього займатися пошуком доступного магазину для здійснення покупок.

Переваги джинсів для вагітних у нас

У тому випадку, якщо у вас є необхідність придбати комфортні, зручні, якісні та доступні по вартості джинси для вагітних жінок, зробити це можна на сайті інтернет-магазину Baby Light. Серед наших переваг для клієнтів варто звернути увагу на наступні:

 • великий вибір джинсів для вагітних, які представлені різними моделями;
 • можливість придбати сертифіковану і якісну продукцію;
 • у тому випадку, якщо обрана модель буде не зручною, є можливість виконати повернення товару протягом 14 днів з моменту придбання;
 • максимально оперативна доставка в обмежений проміжок часу;
 • доступна вартість не тільки на джинси, але й на інші види одягу для вагітних;
 • можливість отримати додаткову знижку, в особливості, якщо оформлено досить велике замовлення.

Тому придбати нині комфортні та зручні речі для вагітних можна, якщо знати, як здійснити правильний підбір. В першу чергу це стосується такого предмету гардероба, як джинси для жінок в очікуванні дитини.