Досить велика кількість людей перш ніж відправитися на відпочинок в Закарпаття частенько замислюється над питанням «Де відпочити в Закарпатті таким чином аби відпустка дійсно запам'яталися своїм колоритом та широкою гаммою яскравих емоцій на досить довгий час?». Лишень вслухайтеся «Відпочинок в Карпатах» – звучить магічно, чи не так?!

Відпочинок, аналога якому просто не існує

Любителям гір та унікальних краєвидів разом із тамтешнім надзвичайно чистим джерельним повітрям не потрібно називати ніяких інших аргументів аби переконати провести свій відпочинок в Закарпатті. Проте якщо у цій справі ви новачок, пропонуємо вам кілька вагомих причин, котрі все ж переконають вас провести свій довгоочікуваний та найнезабутніший відпочинок у Закарпатті. Ну що ж, поїхали.

  • Перш за все у Закарпаття їдуть аби скуштувати тутешню кухню. Для українських туристів й гостей з-за кордону закарпатська кухня – приємне відкриття. У ній змішані кулінарні традиції українців, словаків, угорців, румунів, поляків, чехів та навіть євреїв.

  • Величезне розмаїття чудових, величних та дійсно разючих замків від яких перехоплює подих – ще одна причина завітати сюди на вікенд, а то й на всю відпустку.

  • 3. Унікальні басейни з цілющими термальними водами, котрі позитивно впливають на здоров’я людини та відкривають втомленому щоденною роботою організму друге дихання, заманюють туристів не лише з різних куточків країни, але й з-за кордону.

  • Є тут відомі курорти з мінеральними водами, котрі розташовані у казково-мальовничих місцевостях. А хіба може бути щось приємніше й ефективніше ніж оздоровлення з мінералкою й гарним гірським краєвидом?! Також тут діє безліч відкритих мінеральних джерел.

  • Якщо ви не куштували закарпатських вин власного виробництва місцевих виноробів, вважайте даремно сюди приїхали.

  • В Закарпатті росте безліч сакур, котрим безупинну присвячують фестивалі, вина, спортивні турніри й т.д.

  • Села-курорти та зелений туризм – ще одна вагома причина полишити задушливе місто й поринути назустріч свіжому повітрю та можливості вільно дихати на повні груди.

  • Еко-виробництво та еко-продукти. На Закарпатті просто величезна кількість фермерських господарств, що виробляють корисну та безпечну продукцію.

  • Обожнюєте каву? Насолодитися доброю кавою наразі можливо будь-де, проте саме тут панує особлива і притаманна лишень цій місцевості енергетика, що разом із улюбленим напоєм дасть “ВАУ ефект” від відпочинку.

  • Ну і звичайно ж не можемо не згадати про найкраще у своєму роді Закарпатське СПА – чани. Мрієте поваритися у цій цілющій воді та сповна насолодитися усіма іншими перевагами цих місць? Тоді обирайте 4 зірковий  СПА готель в Закарпатті "Жива Вода" й мерщій назустріч пригодам. Ми впевнені, ви анітрохи не пожалкуєте.