Прийняли тверде рішення придбати житло, але не знаєте, як вибрати квартиру в новобудові? Первинний ринок нерухомості здається вам мінним полем, де будь-який невірний крок - це неминучий програш? Тоді ця стаття – допоможе пройти увесь тернистий шлях, який веде до заповітної квартири: визначитись з бюджетом та розташуванням житлового комплексу, знайти спосіб перевірити надійність забудовника й розібратись з нюансами вибору нерухомості. Бажаєте жити в великому місті, але в гармонії з природою? Тоді поспішайте купити трикімнатну квартиру в Києві в Житловому кварталі Паркове Місто. Житловий комплекс оточено парковою зоною, де ви зможете насолоджуватись вечірніми прогулянками з сім'єю.

Розрахуйте бюджет

Перед тим, як почати пошук квартири, треба визначитися з тією сумою, яку ви готові витратити на її купівлю. Оцініть свої реальні фінансові можливості. Давно відкладаєте гроші із зарплати та у банку накопичилася пристойна сума? Відмінно, тоді купівля квартири стане вигідною інвестицією. Якщо ж на одноразову оплату бракує коштів, подумайте про розстрочку або іпотеку. Особливо це актуально для молодих сімей, військових та інших категорій, яким доступна держпідтримка. Зрештою необхідно чітко позначити граничну суму, у рамках якої підбиратиметься житло.

При розрахунку бюджету важливо враховувати:
- клас новобудови;
- розташування комплексу;
- площу квартири;
- вартість оздоблення.

Традиційно новобудови масового сегмента розділяють на два основні класи: - "стандарт" (колишній "економ");
-
"комфорт".
Відповідно, чим вище категорія - тим дорожче буде коштувати житло.
Також на вартість впливає місце розташування об'єкту. Зазвичай вище цінуються квартири в новобудовах центральних районів з добре розвиненою транспортною інфраструктурою.
Та, звичайно ж, одно з найважливіших значень має площу житла. При цьому врахуйте, що вартість квадратного метра безпосередньо за
лежить від кількості кімнат.
Н
е забудьте включити в кошторис витрати на оздоблення. Основна маса квартир здається у форматі порожньої "бетонної коробки". Нерідко забудовники пропонують купити квартиру із вже готовим ремонтом. Вибравши такий варіант, ви отримаєте житло, повністю готове до переїзду. Вартість робіт та матеріалів буде включена в ціну квартири.

Визначтеся з районом

Тут все залежить від ваших потреб. Для частих поїздок по місту краще вибирати райони з розвиненою транспортною інфраструктурою. Прибічникам відокремленого образу життя підійдуть новобудови поряд з парками, лісовими зонами або водоймами.