Щоб купити «правильну» квартиру, тим більше в новобудові, недостатньо переглядати рекламні оголошення на сайтах та спілкуватися з менеджерами з продажу, а необхідно розбиратися в нерухомості. Це неможливо, тільки вивчаючи рекламу житлових комплексів. Схожа ситуація спостерігається і в великих агентствах нерухомості.

Інша справа, коли ви звертаєтеся до незалежного експерта ринку нерухомості, щоб підібрати квартиру в новобудовах Львова, пропонованих на сайті https://vdoma.online/residential-complexes, або в невелике агентство нерухомості, де немає планів продажів, штрафів та премій. Немає дорогої реклами та божевільної воронки - «конвеєра продажів». Зате в невеликих агентствах та у приватних ріелторів є всі варіанти квартир від забудовників та приватних осіб за їх цінами і умовами, а також уважне ставлення до кожного клієнта і персональний підхід. Однак немає величезних рекламних бюджетів, як наслідок, немає черги клієнтів і немає величезної кількості угод. Тому дійсно дорогий кожен клієнт. Ви отримаєте безкоштовну консультацію по всьому велетенському ринку квартир в новобудовах і уважне ставлення до вашої ситуації. Тобто ви не тільки економите купу часу, але і підбираєте максимально відповідну тематиці кращу квартиру в новобудовах серед всіх пропозицій квартир в ЖК від забудовників.

Як вибрати фахівця квартири в новобудові?

Ми пропонуємо вам 3 рекомендації, які допоможуть правильно вибрати експерта по квартирах в новобудовах:

  • Подивіться інформацію про агентство нерухомості та конкретного фахівця в інтернеті. Так ви зможете дізнатися, чи є людина експертом або просто пройшла обов'язкове навчання роботодавця і говорить те, що написано в корпоративних тренінгах.
  • З інформації ви можете дізнатися все про нерухомість, огляди новобудов або коментарі на профільних ресурсах про ЖК від забудовників, які належать цьому фахівцеві. Іноді емоції в коментарях висловлюють неприємні, негативно налаштовані люди. Однак погодьтеся, дивно не знайти жодної інформації про експерта, з яким ви консультуєтеся по іпотеці, житловим комплексам, квартирах в новобудовах та інших особистих питаннях.
  • Важливий сам факт наявності інформації, яка говорить про те, що людина дійсно давно займається новобудовами, розбирається в житлових комплексах, тобто є експертом, який дає відповіді на найпопулярніші питання і ставить за кінцеву мету зібрати для вас якомога більше інформації.