Сонце – джерело життя на планеті. Воно зігріває і відроджує природу. Воно ж може і нашкодити. Сонячні опіки вельми згубні для молодої розсади, від інтенсивного сонця можуть вигоряти і дорослі рослини. Також можуть постраждати і плоди на деревах і кущах.

Затінювальні захисні сітки

Захистити рослини від надмірно активного сонця допоможе затінювальна захисна сітка представлена на сайті Біотол. Крім захисту рослин від сонячних опіків сітка також допоможе зберегти вологу в ґрунті, не дозволяючи землі пересихати і перетворюватися на непридатне для рослин середовище.

Захисна затінювальна сітка на полі

Дуже часто від перегріву страждають сільськогосподарські поля. Вирощуючи урожай на полі можна втратити значну його частину через пересихання ґрунту при відсутності регулярного поливу. Сітка захистить рослини від згубного впливу сонячних променів. Але сітка не перешкоджає потраплянню сонця на ділянку повністю, оскільки сонячне світло необхідне для правильного росту рослин і для дозрівання врожаю. Захисна сітка, залежно від ступеня затінення, пропускає певний відсоток світла, достатній для того, щоб рослини могли розвиватися з потрібною інтенсивністю і швидкістю.

Ви можете розмістити затінювальні сітки на полях з розсадою або дорослими рослинами для притінення і створення додаткової тіні. Сітку зручно буде натягнути на дерев'яний або металевий каркас горизонтально до землі. Тоді в ранковий і вечірній час сонце освітлюватиме рослини косими променями, які не так згубно впливають на них. А в полуденну спеку сонячні промені будуть проникати на ділянку дозовано, що дозволить врожаю дозріти в термін.

Завдяки вузликовому плетінню сітку можна закріпити самостійно, без використання спеціальних кріплень і додаткових розтрат. Сітка не зруйнується і не втратить своїх якостей. Отвори, зроблені в сітці для кріплення, не розповзаються і не перетворюються на дірки.

Конструкція з затінювальної сітки дуже проста. Її дуже легко встановити і так само легко демонтувати або перенести на інше місце. За потребою такий навіс із затінювальної сітки можна встановлювати і прибирати залежно від погоди.

Захисна сітка вбереже рослини не тільки від сонця а й від інших зовнішніх факторів. Наприклад, від граду, сильної зливи, птахів. Дуже часто птахи прилітають на поля і скльовують насіння тільки що засіяних культур. Можна зберегти насіння, накривши їх захисною сіткою. Вона відмінно пропускає повітря і воду, дозовано пропускає сонячне світло і захистить ваше поле від розорення.

Захисна сітка на городах

Застосування захисної сітки на городах не надто відрізняється від застосування на полі, оскільки затінювальна сітка притінює рослини і захищає від зовнішніх загроз. Різниця полягає в тому, що матеріал дуже зручно використовувати, якщо ваша ділянка знаходиться в безпосередній близькості від плодових дерев, з яких можуть падати плоди і ламати посаджені внизу рослини.

Встановіть сітку під плодовим деревом на невеликому підвищенні від землі і плоди, що впали з дерева, не будуть розбиватися і гнити, принаджуючи ос і мух. Такі плоди будуть зберігати форму і зовнішній вигляд, і їх буде набагато простіше збирати.

Захисна сітка для притінення ділянки

Занадто рясне сонце може нашкодити не тільки рослинам, але і людям. Захисну сітку можна успішно використовувати для створення додаткової тіні на ділянці біля будинку. Дуже зручно розтягнути захисну сітку між деревами – це дозволить створити затишну тінь. Подібний навіс із захисної сітки не створюватиме парниковий ефект, тому що вона дуже добре пропускає повітря.

Захисною сіткою можна затінити альтанку або терасу. Прикріпивши матеріал до верхнього краю альтанки її можна буде розгортати під час активного сонця і прибирати в менш сонячний час або ввечері. Ближче до ночі захисна сітка стане в нагоді в якості захисту від комарів.

Дуже зручно використовувати затінювальну захисну сітку над басейнами або дитячими майданчиками, тож діти зможуть спокійно грати під сіткою, не побоюючись сонячних опіків. Під таким навісом буде світло, тому що сітка не перекриває сонце повністю. Матеріал не нагрівається, а значить, під ним не буде душно та спекотно. Сітка не має яскраво вираженого запаху і не зашкодить.

Також часто використовують сітку для створення навісу над автомобілем. Крім того, що автомобіль не буде перегріватися під палючим сонцем в денний час він ще й буде надійно захищений від граду, посліду птахів, плодів або суцвіть, що падають з дерев, і буде залишатися значно чистішим. Такий навіс набагато простіше утримувати, ніж будувати гараж або навіс з дахом.

Захисна сітка для ягідних кущів

Дуже часто великі ягідні плантації несуть значні втрати через птахів. Затінювальна сітка – екологічний і гуманний спосіб боротьби з пернатими шкідниками. Накрийте ягідні кущі затінювальною сіткою і птахи не зможуть знищувати урожай. У той же час самі ягоди не постраждають від пересихання і механічних пошкоджень.