Кожен з нас мріє про здорову та красиву усмішку. Це в деякому роді наша вітрина, важливість якої в повсякденному житті та відносинах з іншими людьми, як на професійній, так і на особистій основі, нікому не потрібно пояснювати. Однак така усмішка не виникає нізвідки, для цього потрібно стежити за станом своїх зубів і правильно доглядати за ними. Стоматологічна клініка Amel Smart у Дніпрі пропонує широкий спектр стоматологічних послуг, включаючи: комплексний діагностику, лікування стоматологічних захворювань з використанням новітнього обладнання, вісокоточная digital-технологій и прогресивних методик.

Пакет послуг включає:

  • Діагностику, лікування зубів, ясен.
  • Імплантацію, протезування, ортодонтію, отоларінгологію.
  • Реабілітологію, педіатрію, Інфузіонну вітамінну терапію.

Чому варто скористатися послугами клініки Amel Smart?

  • Клініка гарантує стоматологічне обслуговування на вищому рівні при дотриманні європейських стандартів. Пропонуючи комплексне лікування в усіх напрямках стоматології: імплантології, протезування, ортодонтії, ендодонтії, стоматологічної хірургії, пародонтології, естетичної та консервативної стоматології. Процедури, що виконуються в стоматологічних кабінетах, включають: лікування кореневих каналів, відбілювання зубів, діагностику, видалення зубів або гігієнічні процедури.
  • Якісне, інноваційне обладнання нового покоління. Кожній процедурі передбачає комплексна діагностика за допомогою digital-технологій, щоб ретельно оцінити стан здоров'я пацієнтів. Власний центр дитячої стоматології AMEL KIDS, відділення анестезіології; власна зуботехнічна лабораторія - все це дає можливість проводити лікування комплексно.
  • Клініка спроектована так, щоб відвідувачам було максимально комфортно. Просторий і сучасний інтер'єр, комфортні умови для проведення лікування і кваліфікований штат стоматологів, дозволяє надавати стоматологічні послуги на вищому рівні.

Ми тут, щоб виправдати очікування всіх, хто дбайливо і відповідально ставиться до свого здоров'я і своїм близьких. Допомога фахівців клініки спрямована на групу клієнтів, які приділяють велику увагу здоров'ю і естетичної усмішці. Гарантія професійного лікування - наш пріоритет. Скористайтеся перевагами і записуйтеся на прийом до фахівця прямо зараз.