Що являє собою цей препарат?

На Україні Сиаліс популярнішим Віагри. Він відмінно справляється із завданням лікування дисфункції. Відомо, що з особистими проблемами стикалися багато чоловіків. Впоратися з ними можна купивши український препарат Сиаліс. Він допомагає позбутися стресу і повернути чоловічу силу.

У Сиаліса існує аналог під назвою дженерик. Він відповідає Сиалису за властивостями і складом. Відрізняється дженерик низькою ціною. Сиаліс виробляють в Америці. В Індії виготовляють аналог цього препарату, дженерік.

До складу Сиаліса входить сильнодіюча речовина – тадалафіл. Також цей препарат складається з тальку, барвників і лактози. Цей препарат випускають у формі невеликих таблеток. В одній упаковці міститься десять таблеток. На звороті упаковці вказаний термін придатності препарату.

В Україні придбати ці чудо таблетки можливо в інтернет аптеці viprost.com.ua

Як діють ці таблетки?

Препарат Сиаліс діє також як Віагра. Відрізняється Сиаліс від неї довгим терміном дії. Він швидко всмоктується і діє на печеристе тіло. В результаті його м'язи розслабляються, і до них притікає кров. Діє препарат протягом півтора днів.

Кров протікає під впливом оксиду азоту, утвореного нервовою системою. З-за великої концентрації фосфодіестерази його кількість знижується. Принцип дії Сиаліса полягає в тому, що він блокує фосфодіестеразу.

Цей препарат не відноситься до афродизіаків. Повернення сили відбувається не від самого кошти, а від стимуляції. Так що, використовуючи цей препарат, можна не хвилюватися про побічні ефекти. Вони бувають рідко.

Як приймати речовина?

Згідно інструкції, препарат можна застосовувати у будь-який час доби і незалежно від часу прийому їжі. Препарат можна поєднувати з алкоголем.

Оптимальна доза – не більше двадцяти міліграмів речовини. Перевищувати цю дозу заборонено. Якщо поєднати цей препарат з антацидами, можна збільшити термін засвоєння речовини.

Побічні ефекти

Як було сказано вище, побічні ефекти при вживанні Сиаліса рідкісні. Можливий біль у м'язах або голові, нежить, алергія, а також погіршення зору та координації.

Навіть якщо побічні ефекти проявились, вони будуть виражені непомітно і слабо. Через деякий час вони пройдуть самі.

Протипоказання при вживанні Сиаліса

Сиаліс не рекомендується вживати особам, хворим на стенокардію, а також тим, хто страждає надмірною чутливістю до цього препарату. Небажано приймати цей препарат тим, кому немає вісімнадцяти років.