Якщо ви зараз думаєте про покупку планшета, то ви не самотні. Цей ринок зростає і, ймовірно, з часом буде тільки розширюватися. Однак як вибрати планшет, який планшет краще і чому?

Ви хочете маленьке 7-дюймовий пристрій або модель побільше? Яку операційну систему віддати перевагу: Android або iOS?

На ці та багато інші питання ми постараємося відповісти в цій статті.

Де краще купувати планшет? звичайно кращій вибір ви знайдете в інтернет-магазинах. Наприклад, якщо ви хочете придбати планшети в тернополі, то зверніть свою увагу на пропозицію інтернет-магазина city.com.

Вибір— розміри планшета

Як вибрати планшет? Що потрібно знати перед купівлею

Одним з перших питань, яке ви повинні задати собі при виборі плашета, має бути питання про бажаному розмірі. Зараз більшість планшетів мають дисплей розміром близько 10 дюймів, але також існують і 7-дюймові моделі, найбільш популярними представниками яких є Kindle Fire і Google Nexus 7.

Менший за розмірами планшет має перевагу, що полягає в легкості і простоті перенесення з одного місця до іншого. Такий розмір ідеально підходить для читання електронних книг, а іноді і для перегляду веб-сторінок, так як його легше тримати в руках протягом тривалого періоду часу. Невеликі планшети і коштують недорого. Ціна на Kindle Fire і Nexus 7 починається в магазинах від 199 доларів.

Сьогодні недорого купити ноутбук в тернополі можна в нашому інтернет-магазині.

Планшети з великими дисплеями, як правило, краще підходять для перегляду відео та ігор.

Маючи перед собою великий екран можна отримати справжнє задоволення від перегляду фільму або гри, майже як від настільного комп'ютера.

Такий розмір також кращий і для перегляду веб-сторінок, особливо якщо ви сидите в інтернеті протягом тривалого часу, так як величезний вага пристрою може дати про себе знати, якщо ви будете тримати його в руках, хоча б півгодини.

Ще одна проблема – термін служби батареї. Великі планшети, як правило, мають більший час автономної роботи, тому що в них є місце для установки великого акумулятора.

Практично всі малі планшети вимагають підзарядки після 4-6 годин активного використання (наприклад, перегляд фільмів або ігор).

Вибір операційної системи

Операційна система – це важливий вибір. В даний час лише кілька варіантів заслуговують уваги, це: Android або iOS. Windows 8 з'явиться на ринку лише в кінці поточного року.

Android доступний на багатьох пристроях, так що у вас точно є вибір обладнання. Він пропонує підтримку віджетів, багатозадачність і просту інтеграцію з сервісами Google. Це відмінний вибір для тих, хто хоче самостійно набудувати і модифікувати свій пристрій.

Якщо ви вирішили вибрати Android, то обов'язково купуйте планшет з Android 4.1 і вище. В останній версії оновлення присутні деякі суттєві зміни, внесені в користувальницький інтерфейс для поліпшення відгуку. Не купуйте планшети від безіменних виробників під управлінням Android 2.x, який був розроблений для смартфонів, а не планшетів.

iOS від компанії Apple є ідеальним вибором для користувачів, які хочуть чогось простого і зручного, хоча це непоганий вибір для ентузіастів бажаючих мати на своєму пристрої величезний вибір різноманітних додатків. Без перебільшення, інтернет-магазин App Store від Apple на даний момент значно краще Google Play. Ця операційна система хороша і безпосередньо через iPad-а, адже він досі є кращим планшетом по багатьом параметрам.

Windows 8 буде випущен в цьому році і, схоже, це хороший вибір для користувачів, що цінують сумісність з персональним комп'ютером. Нова операційна система від Microsoft буде мати однаковий вигляд, як для настільних, так і для планшетних комп'ютерів.

Кращій вибір планшетів в інтернет-магазині електроніки city.com.