Весілля - це символ єднання чоловічого і жіночого начала, єднання протилежних структур. Бачити весільне торжество уві сні до формування чогось нового, можливо до особистої цілісності. Такі сни також можуть відображати враження від реальних подій, особливо якщо напередодні хтось із близького оточення пов'язав себе узами шлюбу.

Чоловікам весілля обіцяє неприємні зміни у фінансовій сфері, при цьому в родині все буде добре. Жінка отримає нові перспективи, і шанс налагодити особисте життя.

Весілля уві сні

Сонник Ванги

Провидиця надавала великого значення цієї урочистої події. Вона вважала весілля передвісником змін. Якщо винуватцем торжества були ви, то незабаром на горизонті з'явитися ваша друга половинка. Хтось із близьких - належить веселощі в колі рідних людей. Якщо вас запросили в якості почесного гостя - грядуть проблеми, які терміново доведеться вирішити.

Сонник Міллера

Дізнатися, до чого сниться весілля можна в сонник Міллера. Він вважає такі сни хорошою ознакою. Той хто їх побачив, зможе вирішити всі свої проблеми без - будь-яких втрат. Побачити себе в ролі нареченого - все бажання збудуться, плакати на весільній церемонії - не до добра. Якщо один із запрошених гостей в траурному вбранні - бути біді, можливо, втратите близької людини.

Сонник Фрейда

Старий добрий Фрейд вважав, що весілля снитися до гармонії в сексуальному житті. Сплячий нарешті налагодить свої стосунки з коханою людиною і буде досягнуто повне взаєморозуміння. Якщо уві сні наречена втекла з-під вінця - краще відмовитися від існуючих відносин і знайти собі нового супутника життя. Церемонія закінчилася загальними веселощами - надійде цікава пропозиція сексуального характеру.

Весілля уві сні

Сонник Лоффа

Весілля уві сні, згідно сонником Лоффа, означає складності. Сплячий звалив на себе занадто багато, частина обов'язків краще передати іншому. Яскрава, майбутнє весілля - до удачі, тужлива - недалекий період розчарувань. Якщо такий сон сниться напередодні власного одруження, то це просто емоції і сон нічого не означає.

Сонник Нострадамуса

Стародавній тлумач вважав весілля хорошою ознакою, побачити її уві сні - до гарних подій. Якщо ви побачили себе на чолі весільного столу, на почесному місці нареченого і нареченої, - вас чекає небувалий успіх, проблеми з фінансами зникнути, в родині запанувати гармонія. Жінці побачити себе в ролі нареченої - до вирішення поставлених завдань, побачити родичів на весіллі - до щасливого, довгого життя.

Сонник Цветкова

Цвєтков розглядав сон про весілля з неоптимістично точки зору. Він з чималим підозрою ставився до подібного роду свят. На його думку, весілля уві сні є передвісником печалі і важкого періоду. Танці на весіллі означають проблеми в стосунках, неприємності з гостями - чекає безлад у всіх сферах діяльності.

Побачити наречену в білосніжній сукні уві сні - до очікування дива, нареченого - до гарних перспектив в майбутньому. Побачити себе у весільній сукні - до матеріального благополуччя. Чи не біле плаття на церемонії - до проблем в шлюбі, чоловікам такий сон обіцяє складності в професійній сфері.

Сни покликані попереджати сплячого про небезпеку, зміни та майбутніх можливостях. Довретесь своєї інтуїції або покладайтеся на долю.