Тканинні ролети – це цікавий та стильний елемент сучасного інтер’єру, одна із найоптимальніших різновидностей декору на вікна у Львові. Ролетами із тканини можна цілком замінити звичні усім нам штори, портьєри та гардини – вони чудово захищають кімнату від надто яскравого сонячного світла. Більше того, завдяки різноманіттю кольорових рішень тканинні ролети можна використовувати у якості відмінної прикраси не лише вікон, але й будь-якого інтер’єру.

Переваги та системи тканинних ролетів

Рулонні штори мають наступні переваги:

ü  Вони не зминаються та завжди мають акуратний вигляд.

ü  Не вигорають та не втрачають кольору.

ü  Просякнуті спеціальними пило відштовхуючими рідинами.

ü  Додають інтер’єру стильного мінімалізму та лаконічності.

Головні переваги ролл-штор заключаються у їхній декоративності та функціональності. У якості елемента декору ролети допоможуть створити у квартирі неповторний, особливий затишок. А завдяки функціональним особливостям вони перешкоджають не лише проникненню світла у вікна, але й дозволяють підкреслити основні переваги, а також приховати деякі недоліки у плануванні вашого житла.

Ролети із тканини на металопластикові вікна Львова чи будь-якого іншого міста – це чудова альтернатива жалюзі. З їхньою допомогою можна також легко регулювати кількість світла у приміщенні. Механізм їхньої дії досить простий, але й досить надійний, що забезпечує довготривалий термін експлуатації.

Доглядати за тканинними ролетами, котрі часто можна побачити на пластикових вікнах у Львові, також не складно. Головне, не використовувати миючі засоби із хлором та кислотами. У випадку стійких плям або надто сильних забруднень краще скористатись послугами хімчистки.

Усі існуючі ролл-штори діляться на два види: рулонні штори відкритого та закритого типу. Відкриті моделі на євровікнах Львова представляють із себе валик із матеріалом, котрий завдяки ланцюговому пристрою під дією нижньої балки-натягача опускається та підіймається на задане конкретне положення.

Закриті конструкції, або ж як ще вони називаються касетні рулонні штори на склопакетах у Львові також зустрічаються часто. На відміну від відкритих різновидів, вони оснащені касетою або коробом, котрий покриває валик із матеріалом, а з боків штапика приклеюються плоскі або п-подібні направляючі, котрі не дають можливості тканині провисати при відкритих на провітрювання віконних системах Львова.

Джерело http://www.rollo.lviv.ua/