Не слід пробкову підлогу  застеляти покриттями на гумовій основі, а також намагайтеся оббити ніжки меблів чимось м'яким, тому що пробка не терпить подряпин. Не використовуйте під час прибирання засоби, що містять абразивні речовини та хімікати які можуть руйнувати клей для корка купити (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/kleja-dlja-probki/). Забудьте про металеві щітки, краще видалити пляму за допомогою наждачного паперу.

Якщо ви покрили підлогу пробкою з вінілової поверхнею, тоді вам слід періодично змащувати її спеціальною мастикою, тільки попередньо зніміть старий шар за допомогою розчинника. А в тому випадку, якщо у вас підлога натуральна, намагайтеся, щоб на неї не потрапляли прямі сонячні промені, так як пробка схильна до вигоряння.

З приходом холодів не варто занадто зловживати вологим прибиранням, хіба що, якщо у вашій квартирі температура досить висока. Якщо мити пробкову підлогу доводиться часто, то термін експлуатації  її скорочується. Тому така коркова підлога go4cork купити львів (http://ganok.com.ua/probkovyy-pol-go4cork/) іноді оновлюється. Досить просто покрити його новим шаром лаку, попередньо знявши колишній. Після такої процедури ваша підлога засяє, як новенька.

В принципі доглядати за корковою підлогою не так вже й важко. Її можна, як пилососити, так і підмітати віником. При вологому прибиранні можна використовувати будь-які миючі засоби, що не містять шкідливих речовин.

Якщо на підлозі з'явиться пляма, ви можете сміливо позбутися від неї за допомогою дрібнозернистої шкурки, а пошкоджені місця просто замазати лаком або мастикою, використовуючи спеціальні будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/).

Лаковану пробкову підлогу  треба злегка протирати вологою ганчіркою з додаванням оцту або нашатирного спирту, а щоб пиляка не забивала дрібні щілини, можна натерти поверхню звичайним воском. Якщо ви віддаєте перевагу природньому покриттю  без всяких лаків, тоді мийте підлогу просто водою, або з додаванням прального порошку.