Останнім часом спортивні костюми стали обов’язковим складником чоловічої капсули. Такі костюми зручні, підходять для активного відпочинку, вуличних тренувань і просто як повсякденний одяг. 

Але із вибором одягу в осіб сильної статі можуть виникнути труднощі. Тому ми підготували статтю-посібник для чоловіків, котрі планують оновити гардероб новеньким спортивним одягом. А допомогли нам у цьому консультанти відомої спортивної мережі магазинів Sport Hunter.

Повсякденний костюм: які вимоги?

Зазвичай, на вибір одягу впливає матеріал, з якого він пошитий. Для повсякденних потреб до спортивного костюма особливих вимог немає. Це може бути як синтетична, так і натуральна тканина. Головне, крій - зручний та модний. Наприклад, зараз у моді, завужені штани на широких манжетах накшталт джогерів та приталені олімпійки.

Костюм для спорту

Якщо плануєте займатися спортом на відкритому повітрі, варто вибрати костюм з технологічних тканин, що спеціально призначені для таких активностей. Зокрема, спортивні костюми від бренду Joma, що представлені у Спорт хантері, пошиті з еластичного трикотажу (100% поліестер). 

Такий одяг адаптується до рельєфу тіла, забезпечуючи комфорт під час спортивних тренувань. Атлет отримує свободу рухів для виконання різноманітних фізичних вправ.

Погодні умови

Метеорологічні умови відіграють важливу роль під час вибору одягу для тренувань. Для прохолодної погоди підійде утеплений костюм на флісі або із термомембрани для захисту від вологи та вітру. 

Розмірна сітка

У зв’язку зі зростанням популярності онлайн-шопінгу, покупцям варто навчитися правильно вибирати розмір одягу без примірки. Саме для цього кожен магазин публікує на власному сайті актуальну розмірну сітку. 

Під час вибору костюму чоловікам знадобляться такі заміри тіла:

  • об’єм грудей; 

  • об’єм талії;

  • об’єм стегон;

  • довжина ноги.

Для самостійного заміру параметрів знадобиться звичайна сантиметрова стрічка.

Чому чоловіки полюбляють спортивні “двійки”

Це універсальний одяг для прогулянок із друзями, походів до кав’ярні, роботи вдома тощо. Придбати костюм вигідніше, ніж купувати окремо штани та бомбер. Олімпійку зі штанами носять як суцільний костюм, або ж комбінують з іншими предметами одягу. Наприклад, спортивну кофту з джинсами.

Форма збірної України з футболу

Спортивні бренди Joma та Kelme випустили у масовий продаж футбольну екіпіровку збірної України з футболу. Крім власне шортів та футболок, у яких гравці бігають на полі, в асортименті є спортивні костюми. Тренувальна “двійка” складаються зі штанів та олімпійки чи реглана. 

 

Кожен предмет одягу декорований національною символікою - тризуб чи прапор. Такий одяг підійде для фанатів футболу та патріотів, адже костюми пошиті у національних кольорах або ж мають жовто-блакитні символи.