З приходом літньої пори починається і період відпусток. Ми намагаємося спланувати свій відпочинок заздалегідь. Тому ще взимку або навесні плануємо, куди цього року гайнути на відпочинок – на море, у гори чи до бабусі в село. Всюди знайдуться свої переваги, аби лиш подалі від міської суєти і роботи в душному офісі.

Карпати: екстрим, спокій і неймовірна природа

Все частіше українці обирають відпочинок в Карпатах. Відпочивальники з різних куточків України з’їжджаються в гори, аби сповна насолодитися відпусткою і з новими силами та незабутніми враженнями повернутися до рідного міста.

Чим так приваблюють Карпати туристів?

  • Чудовими краєвидами.

Це найперше, що змушує людину долати сотні важкої дороги. Та після виснажливої подорожі на вас чекає такий неймовірний куточок України, де кожна хвилина перебування стане незабутньою. Круті гірські бескиди, вкриті красунями-смереками, та широкі полонини заворожують своєю первозданною красою.

  • Чистим, свіжим повітрям.

Тільки в Карпатах можна сповна насолодитися найчистішим повітрям. Вдихаєш свіжого ранкового повітря на повні груди, і аж подих перехоплює. В повітрі переплітаються аромати різнотрав’я, хвої, свіжоскошеного сіна, грибів і ягід, і від такого букету ароматів аж в голові паморочиться.

  • Екстремальними розвагами.

Ви коли-небудь каталися на катамарані по бурхливій гірській річці? А не бажаєте проїхатися на квадроциклі по гірському бездоріжжю? Може мрієте піднятися на найвищу гору України – Говерлу? Чи заночувати просто неба на полонині – далеко від людей і цивілізації? Якщо ви давно мрієте спробувати такі екстремальні розваги – тоді гайда в Карпати.

  • Автентичними традиціями і смачною кухнею.

У Карпатах проживають трудолюбиві і гостеприємні люди, яких називають гуцулами. Познайомившись з їхніми традиціями, звичаями і устроєм, ви отримаєте море нових вражень. А смачна гуцульська кухня з бринзою, кулешем і білими грибочками в сметані вам надовго запам’ятається.

  • Тишею і спокоєм.

Саме так, тишею, бо тільки тут ви можете насолодитися нею сповна. А завдяки спокою і затишку, що вас огортатимуть серед зеленокосих красунь, ви повноцінно відновите свої сили.

Де можна заночувати в Карпатах?

Звісно, перш ніж кудись відправлятися на відпочинок, потрібно подбати про житло. В мережі Інтернет ви знайдете безліч пропозицій на різні смаки і фінансові можливості. Зокрема, це:

  • готелі в Карпатах;
  • відпочинкові комплекси;
  • приватні зелені садиби;
  • кімнати в особистих домівках горян;
  • ночівля в палатці просто неба.