Влітку 2022-го року у Пентагоні було створено новий підрозділ. Його метою стало дослідження різноманітних аномалій та непізнаних об’єктів. 

Серед іншого, новостворений підрозділ займається розглядом звернень від громадян та розслідуванням незрозумілих активностей поблизу військових об’єктів. За свідченням співробітників, число звернень вже нараховує сотні. Діяльність нового підрозділу Пентагону вже привернула до нього увагу численних прихильників аномальних явищ - так само, як ігрові апарати онлайн привертають увагу гемблерів України. 

Перша прес-конференція управління: доказів інопланетян немає

Нещодавно, Управління Пентагону з вивчення аномалій провело свою першу прес-конференцію. На ній було озвучено результати роботи за півроку. Та дані більш точні роз’яснення, щодо причин створення цього підрозділу.

Найцікавішим для преси виявилося повідомлення Рональда Моулдрі, заступника Державного секретаря США з питань розвідки та безпеки. Він повідомив, що поки що немає ніяких підтверджених даних, які б вказували на візит інопланетян, падіння літаючої тарілки и схожу подію.

Директор Управління Шон Кіркпатрік також наголосив, що ця структура дотримується наукового підходу до вивчення різних аномалій. Він не виключив ймовірність того, що інопланетяни існують. Проте наголосив, що в своїй роботі Управління ретельно та суворо аналізує всі звернення та отримані дані.

Вивчення аномалій поблизу військових об'єктів

Нове управління Пентагону було створено з цілком практичною метою. Основна його ціль - розслідування незрозумілих явищ та аномалій, які відбуваються поблизу військових об'єктів США. Підрозділ має допомагати у визначенні потенційних загроз національній безпеці країни. А також у попередженні проблем, які можуть виникнути у зв’язку з проведенням військових операцій США.

Причиною для створення Управління з вивчення аномалій стала документація випадків незрозумілих явищ: 

  • поблизу воєнних об’єктів;

  •  чи у закритому повітряному просторі біля них. 

Військові США називають подібні випадки "невідомими повітряними явищами" (undefined aerial phenomena чи UAP). 

Повідомляється, що з 2004-го по 2021-й роки було зафіксовано близько 140 подібних випадків. При цьому, лише один з них отримав офіційне пояснення. У цьому разі причиною дивного явища виявилася спущена повітряна куля великого розміру. Всі інші явища, які спостерігалися військовими, поки що не мають жодного підтвердженого пояснення.

Метою створеного Управління є додаткові розслідування вказаних явищ та виявлення їх першопричин. Серед можливих приводів називають випробування американських військових технологій, комерційних літаючих об'єктів чи втручання інших держав, в першу чергу - Росії чи Китаю. Проте, керівництво Управління не виключає і втручання позаземних цивілізацій чи інші аномальні версії.

Невідомі повітряні явища: про що мова

За словами Шона Кіркпатріка, до числа невідомих повітряних явищ було внесені різні об’єкти, які проявляли нестандартну та непередбачувану поведінку в місцях закритого чи обмеженого доступу. Серед них називаються об’єкти, швидкість та здатність маневрувати котрих перевищували всі відомі на даний момент повітряні засоби. А також вища, що не мали помітних засобів руху чи управління.

На прес-конференції було наголошено, що з 2021-го року кількість спостережень подібних об’єктів лише збільшилася. Шон Кіркпатрік назвав приблизні число у кілька сотень випадків за минулий рік. Точніші дані не розкривалися.

Проте ще у травні 2022-го цю тему прокоментував на умовах анонімності чиновник ВМС США високого рангу. Як він стверджував, на той час кількість зареєстрованих невідомих повітряних явищ досягла загальної цифри у 400 випадків.