Очевидно, що для того, щоб відчувати себе комфортно, нам потрібен не тільки дизайнерський інтер'єр і безліч декоративних дрібниць, але і сприятливий мікроклімат: щоб вдома приємно дихалося, добре спалося і жилося в задоволення!

Як зробити так, щоб вдома завжди було комфортно перебувати?

Насамперед, варто зрозуміти, що чисте повітря — це основа основ для здорового життя, якщо ви дихаєте пилом і вихлопними газами, ні про яке сприятливому мікрокліматі не може бути й мови. Зверніться в компанію, яка займається продажем кліматичної техніки та встановіть сучасну якісну систему кондиціонування, замовивши її на http://yarta.com.ua/systemy_kondytsiyuvannya.html, та очищення повітря. Якщо, хіба що, ви не живете в сільській глушині або в бунгало біля моря. Повітря, що потрапляє в наш дім, не так чистий, як нам хотілося б. А з-за побутової пилу повітря в міських квартирах часто в рази брудніше, ніж на вулиці!

Сонячне світло існує не тільки для того, щоб будити нас рано вранці, або щоб краще була видно пил на комоді. Він виконує дуже важливу функцію: знищує багато шкідливих мікробів. Навіть такі злісні віруси, як туберкульозна паличка, гинуть під впливом сонячних променів. Так що це відмінний привід впускати сонце в дім частіше.

Варто вирощувати сукуленти. Крім того, що ці милі кактуси, як і всі зелені рослини, що виробляють такий необхідний всім нам кисень, вони ще володіють безліччю корисних властивостей. Наприклад, фахівці з фен-шуй стверджують, що сукуленти — це рослини з дуже сильною енергетикою і гармонізують простір, оберігаючи власників будинку від неприємностей. А наша редакція, в свою чергу, не може не відзначити, що сукуленти неймовірно живучі і, навіть якщо ви забули їх полити, вони все одно будуть чудово себе відчувати і постачати вас киснем!

Викиньте все зайве. Особливо це стосується поверхонь: чим менше предметів лежить на увазі, тим приємніше погляду і... менше пилу. Звичайно, якщо ви любовно збирали колекцію з м'яких іграшок і зберігайте її на відкритих полицях, можливо, це здасться вам занадто радикальним заходом, але, повірте, звільнивши простір, ви зітхнете з полегшенням. Тут є ще й психологічний момент: підсвідомо людина краще сприймає порожні простору, тому мінімалізм — це не тільки цікавий стиль в дизайні, але і терапевтично виправдана міра.

Використовуйте тільки екологічно чисті і безпечні оздоблювальні матеріали.