Про гарний автомобільний номерний знак мріє кожен автолюбитель, оскільки номери є не просто прикрасою автомобіля, але і покликані виконувати важливу функцію - формувати позитивний імідж власника транспортного засобу. Згідно з постановою про знаки номерні транспортних засобів від 2004 року на території нашої держави дозволена експлуатація одинадцяти різних варіантів автомобільних номерів, які використовуються на різних транспортних засобах.

Загальна кількість комбінацій на сучасних українських номерних знаках в порівнянні з попередніми випусками значно зросла. Ця новація дозволила в рази продовжити їх експлуатаційний термін. Сьогодні виробництвом для українських водіїв якісних нових автономерів і дублікатів автономерів займається ряд спеціалізованих компаній. Компанія автомобильные номера киев заказать znaki.net.ua в цьому списку знаходиться в числі лідерів, де працюють професіонали своєї справи.

Причому тут можна не тільки вибрати готовий дизайн виробу, але і замовити дублікат автомобільного номера за індивідуальним проектом. Фахівці Компанії пропонують якісні послуги і спеціалізуються по ряду напрямків. Йдеться про:

- виготовлення дублікатів автомобільних номерів замість втрачених або втратили «товарний вигляд»;

- реставрацію автомобільних номерів;

- виготовлення сувенірних автомобільних номерів;

- виготовлення індивідуальних автомобільні знаків;

- виготовлення номерних знаків для автомобілів з нестандартним кріпленням;

- виготовлення табличок для будинку;

- виготовлення табличок з назвою вулиць;

- виготовлення інформаційних табличок.

Компанія готова запропонувати безкоштовну доставку кур'єром своїм столичним замовникам, а доставка готової продукції по території України здійснюється Новою Поштою.