
11:30, 20 жовтня 2015 р.
Бійці АТО приїхали у Тернопіль підтримати Тараса Пастуха
Участь у гаражному розпродажі, який відбувся у Тернополі, взяли народний депутат Семен Семенченко, а також бійці 128-ї гірсько-піхотної бригади, які воювали разом із Тарасом Пастухом на Сході України.
“Я приїхав підтримати Тараса Пастуха і сказати тернополянам, щоб обов’язково прийшли на вибори та проголосували. Щоб не дати залишитись у владі негідникам та злодіям, які чотири роки крадуть, а потім незадовго до виборів починають дахи латати і дороги стелити.
Багато залежить від місцевих виборів. Тарасу варто стати мером Тернополя, адже це дуже важливе місто для України. Потрібно показати приклад, як можна зробити роботу міської ради чесною та відкритою. Тарас Пастух принципова людина, ефективний управлінець, Переконаний, йому все вдасться. Переконаний, йому все вдасться”.
Побували на гаражному розпродажі і бійці 128-ї гірничо-піхотної бригади, які служили разом з Тарасом Пастухом. Вони приїхали у Тернопіль підтримати свого побратим та долучитися до благодійного заходу.
“Разом з Тарасом Пастухом та його товаришем ми служили у розвідувальній роті, - розповідає боєць Василь Терлюк з міста Ладижин Вінницької області. - Він гарно себе показав, був надійним побратимом. Навіть коли став депутатом, приїздив до нас, підтримував. Коли ми потрапили в оточення, до останнього моменту він був з нами. На всі дупутатські канікули, він приїздив у Дебальцеве, брав гвинтівку і захищав свою державу”.
“Тараса я знаю ще з Мукачево як порядну людину і побратима, - додає боєць 128- ї бригади Василь Починок. - На різдвяні канікули Тарас кинув все, не поїхав за кордон святкувати, не провів час із сім’єю, а був разом з нами. Йому можна довіряти – він надійний і чесний, саме з ним у розвідку йти не страшно”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:29, 16 травня
13:08, 20 травня
09:04, 17 травня
13:08, 19 травня
11:18, 21 травня
live comments feed...