• Головна
  • У Тернополі вибори можуть відмінити
Резонанс
23:20, 20 жовтня 2015 р.

У Тернополі вибори можуть відмінити

Резонанс

У Тернополі місцеві вибори можуть не відбутись: у видавництві “Терно-граф” виявилено тисячі необлікованих бюлетенів для голосування на місцевих виборах, хоча офіційно усі бюлетені були передені у ТВК ще у п’ятницю, 16 жовтня.

Як повідомив із місця події народний депутат, кандидат від “Самопомочі” на посаду мера Тернополя Тарас Пастух, також у друкарні виявили пластини, з яких друкували бюлетені. “До цього часу пластини не знищені, як того вимагає виборче законодавство і не складений відповідний акт”, -  зазначив Тарас Пастух.

За словами Тараса Пастуха, про те, що протокол про знищення пластин, на яких друкувалися бюлетені не складений, а самі пластини не знищені, повідомив 20 жовтня представник Об’єднання “Самопоміч” у ТВК.

“Ми приїхали на друкарню і зафіксували тисячі чистих бюлетенів. У нашій присутності тільки почались нищитись пластини. А частину з них взагалі довелося шукати по всій друкарні. Тобто від 16 жовтня і до сьогодні ті всі пластини залишалися без контролю територіальної комісії, будь-якого суб’єкту виборчого процесу і ми можемо припустити, що таких бюлетенів було надруковано в два чи три рази більше, ніж необхідно», - зазначив Тарас Пастух.

У Тернополі вибори можуть відмінити, фото-1

У “Самопомочі” припускають: необліковані бюлетені планувалось використати для фальсифікації результатів виборів у Тернополі та області. “Це всім відомий метод “каруселі” та вкидання бюлетенів із потрібними відмітками”, - каже Тарас Пастух.

Зараз у видавництві працює слідча група, допитують працівників друкарні, викликано членів ТВК. Офіційний коментар з приводу цих подій буде оприлюднено 21 жовтня. У неофіційних коментарях представники виборчої комісії говорять про те, що вибори у Тернополі 25 жовтня можуть не відбутись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вибори #Тернопіль #фальсифікація
Оголошення
live comments feed...