• Головна
  • На Тернопільщині заявляють про ймовірність фальшування результатів виборів
10:02, 23 жовтня 2015 р.

На Тернопільщині заявляють про ймовірність фальшування результатів виборів

До правоохоронців звернувся кандидат у депутати Тернопільської обласної ради  із заявою про те, що до органу Державного реєстру  виборців внесено неправдиві відомості щодо виборців, які будуть голосувати на території Залозецької селищної ради Зборівського району тернопільської області.

Кандидат впевнений, що  це є підставою для ймовірного фальшування результатів виборів.

Відомості за даним зверненням внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною першою статті 158 Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#У Тернополі заявляють про ймовірність фальсифікації результатів виборів
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення