• Головна
  • Тролейбус №5 курсуватиме новою тролейбусною лінією на вул. Протасевича
17:40, 23 жовтня 2015 р.

Тролейбус №5 курсуватиме новою тролейбусною лінією на вул. Протасевича

На «Східному»  вулицями Протасевича – О. Довженка – Лесі Українки збудовано нову тролейбусну лінію. Там курсуватиме тролейбус №5.

Міський голова зазначає, що будівництво тролейбусних ліній є актуальним, адже на «Східному» проживає велика кількість тернополян. Для них також із початку жовтня почав курсувати тролейбус №4, який сполучає вул. Живова- Залізничний вокзал - пр. Злуки - вул. Протасевича. 

- Тролейбус №5 новою тролейбусною лінією розпочне регулярні рейси з листопада. Цей маршрут сполучатиме Сонячний масив із вул. Протасевича - Л.Українки - Автовокзалом і через залізничний вокзал повертатиметься на Сонячний масив, - розповідає очільник Тернополя Сергій Надал. - За умови, якщо буде достатній пасажиропотік, то такий маршрут залишитьсяй надалі.

Нагадаємо, що за останні роки у Тернополі збудовано три нові тролейбусні лінії, Також  розглядається можливість будівництва нових тролейбусних ліній у інших напрямках, зокрема й на вул. Бродівській.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тролейбус тернопіль

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Оголошення
live comments feed...