• Головна
  • Про випадки порушення на виборах тернополяни можуть повідомити в міліцію
13:00, 25 жовтня 2015 р.

Про випадки порушення на виборах тернополяни можуть повідомити в міліцію

25 жовтня – вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Органи внутрішніх справ не втручаються у політику, їхнє основне завдання – зробити все, передбачене Законом, аби вибори пройшли у правовому полі. А на порушників очікує як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

З початком виборчої кампанії в обласному управлінні міліції  розгорнуто в цілодобовому режимі діяльність оперативного штабу. Функціонує тут і телефон  за яким громадяни можуть повідомляти про факти можливих порушень виборчого законодавства – (0352) 27-15-33, а також 102.

Уся інформація буде перевірятися, правоохоронці гарантують анонімність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порушення на виборах #Тернополяни #повідомити в міліцію
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення