• Головна
  • На Тернопільщині в одній з громад замість виборів відбувається... соцдослідження
17:00, 25 жовтня 2015 р.

На Тернопільщині в одній з громад замість виборів відбувається... соцдослідження

Результати виборів старост у Козлівській громаді визнаними не будуть.

Там об’єдналися у громаду 4 села і в них вибори проводяться по новій системі.

«При цьому чомусь там виборці ще обирають старост Покропивної та Слобідки, які увійшли в громаду. Хоча в законі сказано, що старост обирають вже згодом, після обрання депутатів. Тому результати виборів старост тут не матимуть жодної юридичної сили, це буде просто соціологічне дослідження, яке продемонструє рейтинги кандидатів», – зазначив заступник голови ОДА Віктор Шумада.

Також під питанням результати виборів до міської ради на 41-ій дільниці в Тернополі.

Там у бюлетенях прізвище одного з кандидатів вказано з помилкою.

Відповідно, зазначила юрист обласної організації КВУ Тетяна Семусь, всі ці бюлетені теж не можна брати до уваги при підрахунку голосів.

Окрім того, зараз перевіряють інформацію щодо того, що на спецдільниці у психлікарні голосують за міського голову хворі, які не мають тернопільської прописки.

«Виборець має право голосувати лише за місцем реєстрації. Бюлетені мають отримувати лише ті, які зареєстровані в Терноплі. Є інформація від ТВК, що у психлікарні видавали бюлетені по Тернополю. Там є велика кількість осіб, які перебувають на лікуванні, тому зараз перевіряємо цю інформацію», – повідомив начальник відділу ведення Держреєстру виборців міськради Віктор Пулька

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори
Оголошення
live comments feed...