• Головна
  • Грандіозним «машинним шоу» тернополяни відзначили День автомобіліста
12:45, 26 жовтня 2015 р.

Грандіозним «машинним шоу» тернополяни відзначили День автомобіліста

25 жовтня у Тернополі відбулося грандіозне «машине шоу», відзначили День автомобіліста

Розпочався він автопробігом об 11 годині на масиві «Дружба» біля «Маяка», звідти колона авто поїхала  до ТРЦ «Подоляни», де о 12.00 урочисто відкрили саме свято. Організатором заходу є Олександр Шейбсак. Участь могли взяти не лише водії, а й усі охочі.

Провели також конкурси  для водіїв та пішоходів, спортивні перегони, змагання для хлопців, дівчат та для пар, пише Доба. Наприклад, одне зі змагань передбачало, щоб водії проїхати між конусами, заїхали у гараж, припаркувалися, і повернулися назад – на фініш за певний час. Діяли виставки спортивних авто, автомобілів-ретро, які брали участь у перегонах та змагання з автозвуку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #День автомобіліста #грандіозне шоу
Останні новини
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення