• Головна
  • Міліціонер на пенсії очолив Кременець
16:30, 26 жовтня 2015 р.

Міліціонер на пенсії очолив Кременець

Жителі міста Кременець, що на Тернопіллі, у своєму виборі очільника міста були практично одностайні. Переможцем виборчих перегонів став представник БПП «Солідарність» Олексій Ковальчук.

Зокрема, у Кременці, за підрахунками фахівців, явка виборців становила всього 40%. Позаяк, підтримали Олексія Ковальчука 35% виборців.

Зазначимо, що він вже був на цій посаді раніше. Мером його обирали кременчани у 2010-му році і градоначальником він був до 2013-го року. Тоді він добровільно написав заяву на звільнення, пише сайт Тернополяни

А ще до того чоловік працював керманичем місцевого ДАІ та очільником райвідділу міліції. Покинув лави правоохоронних органів у 2010-му у зв’язку з виходом на пенсію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міліціонер #пенсія #Кременець
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення