Як знайти найкращі курси валют

Більшість із нас дуже часто стикається з проблемою якісного та вигідного обміну електронних валют. Буває так що в гонитві за привабливими курсами валют ми ігноруємо елементарні правила безпеки при здійсненні операцій з віртуальною валютою. Це може бути і користування послугами, м’яко кажучи, неякісного сервісу, або потрапляємо на вудочку відвертих шахраїв. Деяким вдається оминути шахрайства або жахливого надання послуг обміну, але курси обміну валют хотілося б кращі.

Для того щоб міняти електронні гроші надійно та вигідно, необхідно постійно шукати якісні інтернет-обмінники, та звіряти курси в них. Погодьтеся, завдання не з самих приємних та легких, і забирає дуже багато часу, а головне - не гарантує надійний та безпечний обмін. Та вихід є і за допомогою одного спеціалізованого інформаційного сервісу вирішується не тільки задача пошуку якісних обмінників, але і вигідних курсів валют та резервів практично в любому напрямку. Таким сервісом є сучасний моніторинг обмінників Scanmoney. Але в чому ж переваги цього моніторингу:

  • Надійність та безпека. В моніторинзі scanmoney знаходяться тільки надійні та провірені часом якісні онлайн обмінники. Всі вони ретельно перевіряються спеціалістами моніторингу та, при здійсненні тестових обмінів електронних валют, відповідають правилам та регламенту обмінників. Більш того, навіть після потрапляння в лістинг моніторингу вони знаходяться під пильною увагою спеціалістів.
  • Оперативність, інформативність та зручність. Інформація про обмінники, курси валют, резерви, напрямки обміну і таке інше обновляється щохвилинно, а також всі дані відповідають дійсності. Таким чином користувач сайту отримує завжди свіжу та правдиву інформацію. На сайті представлено близько сотні кращих обмінників, десятки електронних валют та тисячі напрямків обміну. Вся інформація на сайті структурована, та видається користувачу в зручному вигляді за допомогою рейтингових таблиць.
  • Об’єктивність на чесність. Моніторинг Сканмані не заангажований та не продає місця в рейтингових таблицях. Кожен користувач може перевірити любу інформацію, якщо перейде на сайт пункту обміну електронних валют. Більш того, кожен користувач може залишати відгуки на сайті про той чи інший обмінник, і вся інформація публікується на сайті миттєво.

Отже, як Ви бачите, моніторинг обмінників є достатньо корисним інформаційним сервісом, а головне безкоштовним! З його допомогу Ви знайдете будь-який напрямок обміну електронних валют, а також найкращі обмінники, представлені в вигляді рейтингу відносно курсу обміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі