• Головна
  • «Ми вкотре доводимо, що «Свобода» - це не політичний проект під вибори. Ми партія, яка має свою ідеологію!» - Михайло Головко
09:26, 29 жовтня 2015 р.

«Ми вкотре доводимо, що «Свобода» - це не політичний проект під вибори. Ми партія, яка має свою ідеологію!» - Михайло Головко

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» є лідером симпатій виборців під час місцевих виборів. «Свободу» активно підтримали на Західній, Центральній та найголовніше на Східні Україні.

Станом на сьогодні «свободівці» вийшли у другий тур на посаду міських голів Хмельницького, Івано-Франківська та Львову. Також «Свобода» матиме представництво у більше як двадцяти обласних радах.

«На всеукраїнському рівні «Свобода» показала кращі показники аніж під час місцевих виборів у 2010 році. Наші кандидати вийшли у другий тур на посади міський голів Хмельницького, Івано-Франківська та Львову. Також на відміну від шести обласних рад, тепер ми митимемо наших представників у більше як 20 облрадах. Тобто ми посилили по всій Україні своє представництво. Також «свободівці» отримали великий відсоток підтримки на рівні міських голів районного значення», - зауважив народний депутат України від ВО «Свободи» Михайло Головоко.

На Тернопільщині «Свобода» також показала один з кращих результат. Однак «свободівці» занепокоєні низькою явкою виборців. Мовляв такий результат вкотре підкреслює, що громадськість втратила довіру до нині діючої влади.

«На Тернопільщині по області ми поступились представникам діючої влади. Але такий результат був очікуваний, адже у них був адмінресурс, працювала виборча машина. Однак навіть представники діючої влади набрали дуже малий відсоток. Це свідчить про те, що громадськість втратила довіру до влади. Тому це була своєрідна акція протесту – не йти на вибори», - продовжує Михайло Головко.

Народний депутат вкотре наголошує, що « Свобода» - це не політичний проект, який створювався спеціально під вибори. Це партія, яка має свою ідеологію та не збирається «прогинатись» під владу.

«На місцевих виборах «свободівці» показали дуже гарний результат. Адже напередодні виборів багато політичних сил ставили на нас хрест. Однак ми вкотре доводимо що «Свобода» - це не політичний проект, який створюється спеціально під вибори. Ми партія, яка має свою ідеологію.

Ми вдячні всім виборцям, які прийшли на вибори та готові змінювати рідне місто, село, а відтак і цілу країну. Попереду нас чекає не одне протистояння. Але українці заслуговують на краще життя тому ми спільно будемо боротись до останнього», - підсумовує Михайло Головко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Михайло Головко
Оголошення
live comments feed...