• Головна
  • У Тернополі «Тролейбус щастя» після ДТП знову вийде на маршрут
13:00, 29 жовтня 2015 р.

У Тернополі «Тролейбус щастя» після ДТП знову вийде на маршрут

Рік тому Тернополем почав курсувати перший Тролейбус щастя під назвою "Сім кольорів щастя". 29 вересня на вулиці Миру сталася аварія - у нього врізався автомобіль "Мерседес-бенц", який їхав на великій швидкості. Задня частина тролейбусу була значно пошкоджена. Зараз студенти "педагогічного" готуються оновити Тролейбус щастя.

"Малюнки передали нам із Української гімназії, квіти - з школи-мистецтв. Студенти спеціальності "Початкова освіта" виготовляють кульки з ниток, "Технологічна освіта" пошили нові мішечки. Тролейбус буде оздоблений не тільки в середині, але і зовні", - розповідає ТВ  організатор Галина Полюга.

Нагадаємо, що ніхто з пасажирів тролейбусу не постраждав. Пасажир бусу загинув.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #"Тролейбус щастя" #ДТП
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення