• Головна
  • Чи вдасться закінчити реконструкцію Площі Героїв Євромайдану у Тернополі – невідомо
16:00, 30 жовтня 2015 р.

Чи вдасться закінчити реконструкцію Площі Героїв Євромайдану у Тернополі – невідомо

Ще до 15 жовтня планувалося закінчити реконструкцію площі Героїв Євромайдану. Проте, через поганий ґрунт та погоду, ремонт затягнувся. Там уже облаштовано бордюрний камінь, проведено фризерування та підсилення в місцях пучин. Чи вдасться закінчити роботи в цьому році – невідомо.

«Зараз роботи тривають, наскільки вони є можливими осінню. Коли повністю закінчимо сказати важко, адже багато залежить від погоди та приморозків. Не вдалося завершити реконструкцію раніше, адже, коли ми фрезерували нижній шар, виявилось, що там дуже в багатьох частинах немає нормального ґрунту, ми мусимо все підсилювати», – коментує начальник відділу технагляду міськради Олег Вітик.

На наступному тижні за умови  хорошої погоди зроблять нижній шар, пише Тернопіль.  «Щебнево-піщана цементна суміш скатована, облаштований нижній вирівнюючий шар. Верхній шар, якщо дозволить погода, закінчимо в цьому році», – каже  Олег Вітик.

Нагадаємо, що роботи виконує будівельна фірма «Креаторбуд» за власні кошти, замовником виступає управління житлово-комунального господарства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #реконструкція Площі Героїв Євромайдану
Оголошення
live comments feed...