
10:00, 1 листопада 2015 р.
На Тернопільщині чоловік ледь не замерз на смерть
Начебто ще й приморозків сильних нема, а мешканці Тернопільщини вже добряче мерзнуть.
До Борщівської центральної районної лікарні 30 жовтня з діагнозом «Обмороження обох стоп ІІ-ІІІ ст., загальне переохолодження» було шпиталізовано приблизно 59-літнього жителя села Іванків.
За офіційними даними, від початку року на Тернопільщині внаслідок переохолодження вже загинуло 4 людей, а 14 - травмовані.
Торік станом на 31 жовтня кількість жертв переоохолодження була значно більшою: загинуло 10 осіб, травмовано - 38.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:38, 23 червня
18:05, 20 червня
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:37, 23 червня
10:31, 13 червня
